Головна > Про компанію

Про компанію

ТДВ "Експрес Страхування" було засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку - Корпорації "УкрАВТО"

Фінасова надійність

Компанія стабільно - з року в рік – покращує свої фінансові показники, незалежно від зовнішніх факторів.

Так, за підсумками 12 місяців 2023 року активи активи СК «Експрес Страхування» зросли на 25,4% порівняно з аналогічним періодом 2022 року і станом на 31.12.23 становили 781,1 млн грн. При цьому 90,8% цих активів - 709,2 млн грн - знаходяться в грошових коштах або їх еквівалентах.

Страхові резерви становили 411,1 млн грн, а відсоток покриття грошовими коштами резервів Компанії склав 173%, тобто всі резерви покриті грошовими коштами або їх еквівалентами, що дозволяє Компанії проводити виплати в найкоротші терміни.

Крім того, Компанія також щороку збільшує свій фактичний запас платоспроможності, який у 2,4 рази перевищує встановлений Законом України про страхування, нормативний показник.

Компанія завжди сумлінно здійснює виплати за підтвердженими страховими випадками. За підсумками січня-грудня 2023 року виплати клієнтам склали 326,6 млн грн, що на 40,1% або на 93,5 млн грн більше аналогічного показника минулого року. В тому числі виплати з КАСКО склали 284,4 млн грн, що становить 87,1% всіх виплат, з ОСЦПВ – 30,7 млн грн (9,4% виплат).

Страхові премії Компанії за цей період збільшились на 58% і склали 729,4 млн грн, у тому числі з КАСКО – 627,2 млн грн, з ОСЦПВ – 83,3 млн грн.

Компанія входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України.

Щокварталу МТСБУ публікує таблицю з оцінкою результатів діяльності всіх страхових компаній – членів МТСБУ, де «1» означає, що показники діяльності знаходяться на високому рівні; «2» – у страховика відсутні серйозні проблеми, показники діяльності знаходяться на середньому рівні; «3» – показники діяльності страховика знаходяться на високому рівні, нижчому за середній, але існує ризик невиконання страховиком своїх зобов’язань; «4» – результати діяльності страховика вважаються критичними, є ознаки того, що він вже не виконує частину зобов’язань.

Ми постійно відстежуємо ці показники та для зручності клієнтів публікуємо їх у відкритому доступі на своєму сайті.

Замовте поліс просто зараз!

Ви можете обрати тільки потрібне Вам покриття

Підібрати поліс

Ми першими впровадили врегулювання подій за принципом "Єдиного вікна" - без необхідності візиту до страхової компанії

Середній термін виплати відшкодування на сервісний центр-партнер - від 5 діб

Що таке «Єдине вікно» від СК «Експрес Страхування»?

 • Оформлення всіх необхідних документів по страховій події та заяви відбувається на зручній для Вас СТО;
 • Ви маєте можливість ознайомитись з технічною базою СТО, де буде здійснено відновлювальний ремонт Вашого авто;
 • Спеціалісти Компанії відслідковують строки та якість робіт СТО-партнерів та здійснюють контроль якості відновлювального ремонту за участю експерта;
 • При незначних пошкодженнях – ремонт проводиться відразу при оформленні документів про подію (до виплати).

Публічна інформація

СК «Експрес Страхування» заснована у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО» та є єдиною в Україні страховою компанією, яка надає унікальний сервіс КАСКО для своїх клієнтів: від моменту укладання договору страхування та виплати за ремонт автомобіля до повного його відновлення в разі настання страхової події на всій території України.

Компанія має більш ніж 14-річний досвід в автострахуванні. Вона найпершою в Україні запустила сервіс «Єдине вікно» - без необхідності візиту до страхової, що дозволяє економити час і ресурси клієнта. Клієнт обирає найзручніший для нього сервісний центр та оформлює всі необхідні документи саме там. А персональний менеджер, закріплений за кожним клієнтом, супроводжує його до повного відновлення авто на офіційному СТО.

Єдиний програмний комплекс дозволяє Компанії обмінюватися документами з офіційними СТО з ремонту авто: від акту його огляду до погодження рахунку. У випадках, коли запасних частин для ремонту авто немає в Україні, Компанія погоджує їх замовлення, в тому числі авіа-доставкою. В разі неможливості доставити запчастини літаком (наприклад, через їх габарити), «Експрес Страхування» пролонгує клієнту договір КАСКО на період ремонту авто (від 1 місяця).

В компанії наразі працює три цілодобові багатоканальні лінії, які приймають дзвінки як з України, так і з-за кордону. Одна з них була відкрита в березні 2022 року, як додаткова до основної лінії підтримки.

Програми автострахування можна підібрати під потреби клієнта – з урахуванням досвіду водіїв, території покриття, варіантів франшиз та ризиків.

Компанія має агентські представництва на всій території України. Станом на 20.04.23 їх налічується 51, які розташовані в Києві та області, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

На виконання вимог статті 87 Закону України «Про страхування», статті 7 Закону України «Про фінансові послуги та фінансові компанії», Положення про порядок розкриття інформації небанківськими фінансовими установами, затвердженого Постановою Правління Національного банку України № 114 від 05.11.2021 року Товариство з додатковою відповідальністю «Експрес Страхування» (надалі – Страховик), як надавач фінансових послуг, розкриває клієнтам наступну інформацію:


1.  Інформація про надавача фінансових послуг ТДВ «Експрес Страхування»:

  Найменування:

 • Повне найменування: Товариство з додатковою відповідальністю «Експрес Страхування».
 • Скорочене найменування: ТДВ «Експрес Страхування».

Інформація про торговельні марки (знаки для товарів і послуг):

Зареєстровані торговельні марки (знаки для товарів і послуг) під час надання фінансових послуг не використовуються.

Відомості про державну реєстрацію надавача фінансових послуг ТДВ «Експрес Страхування»:

Дата та номер запису про державну реєстрацію юридичної особи: 05.08.2008 р.

Номер запису: 10701020000034008
Код ЄДРПОУ 36086124.

 

Відомості про місцезнаходження:

Юридична адреса: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22

Фактична адреса: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця

10.00 – 18.00 (м. Київ)

09.00 – 18.00 (інші міста)

Субота, неділя

вихідні дні

 

Контактний номер телефону:

+38 (044) 594 87 00

+38 073 073 88 17 Цілодобова гаряча лінія

+38 044 303 90 71 Цілодобова гаряча лінія з медичного страхування

Номер безоплатної багатоканальної телефонної лінії страховика (фіксація повідомлень про страхові випадки): 0 800 502 300;

Адреси електронної пошти:

dc@express-group.com.ua (для прийому інформації та документів, пов’язаних із настанням страхового випадку)

Express.Ins@express-group.com.ua ( для направлення скарг та інших запитів клієнтів)

Адреса, за якою приймаються скарги клієнтів:

Клієнти можуть звернутись із письмовим зверненням шляхом направлення поштовою кореспонденції за адресою: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22 або шляхом направлення електронного повідомлення на адресу: Express.Ins@express-group.com.ua

Відомості про відокремлені підрозділи, місця надання фінансових послуг:

З переліком відокремлених підрозділів, їх адресою та графіком роботи та іншою інформацією можна ознайомитися за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/downloads/Vidokremleni_pidrozdili.pdf

Сторінка офіційного Інтернет-представництва Національного банку, на якій можливо перевірити таку інформацію: https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewFil/20000043586З іншими місцями надання послуг страхування (агентськими представництвами) можна ознайомитись за посиланням https://www.express-insurance.com.ua/contact#regions

Відомості про склад органів управління:

І. Загальні збори Учасників

Учасниками Товариства є :

 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА АВТОМОБІЛЬНА КОРПОРАЦІЯ»;
 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Рубіж-Авто»;
 3. Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАВТОЛІЗИНГ».

 

ІІ. Наглядова Рада:

 1. Голова Наглядової Ради – Наталія Зауріївна Шарвадзе;
 2. Секретар Наглядової Ради – Ігор Васильович Сенюта;
 3. Член Наглядової Ради – Ніна Таріелівна Васадзе.

ІІІ. Склад Дирекції ТДВ «Експрес Страхування»:

1.    Директор –Тетяна Андріївна Щучьєва;

2.    Член Дирекції – Головний бухгалтер – Олена Петрівна Бадрук.

Відомості про власників істотної участі:

Страховик здійснює господарську діяльність у формі товариства з додатковою відповідальністю.

Розмір статутного капіталу ТДВ «Експрес Страхування» становить 84 500 000,00 грн. ТОВ «Українська автомобільна корпорація» володіє часткою, що відповідає 99,8% Статутного капіталу Товариства.

Кінцевий бенефіціарний власник Товариства: Таріел ВАСАДЗЕ.

Члени виконавчого органу Товариства не володіють частками у статутному капіталі Товариства.

Відомості про фінансові показники діяльності, структуру власності, іншу інформацію про надавача фінансових послуг, що підлягає оприлюдненню відповідно до закону:

Із ключовими фінансовими показниками Страховика можна ознайомитися в Розділі «Про компанію»/Фін.звітність  за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about.

Інформація про структуру власності Страховика розміщена в Розділі «Про компанію»/ «Структура власності» за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about.

 

Інформація про наявність у надавача фінансових послуг права на надання відповідної фінансової послуги та про його включення до Реєстру, що містить відомості про такого надавача фінансових послуг:

ТДВ «Експрес Страхування» включена до Державного реєстру фінансових установ: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії СТ №Б0000454 від 10.12.2021р.

Сторінка офіційного Інтернет-представництва Національного банку України, на якій можливо перевірити інформацію реєстрацію фінансової установи: https://kis.bank.gov.ua/

або за гіперпосиланням https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewIMDetail/30000001092482

2.  Перелік послуг та продуктів, що надаються надавачем фінансових послуг, порядок та умови їх надання:

Виключним видом діяльності ТДВ «Експрес Страхування» є діяльність із страхування та діяльність з надання супровідних послуг на ринку страхування.

З переліком Публічних пропозицій (оферт) ТДВ «Експрес Страхування» можна ознайомитись в Розділі «Про компанію»/Оферти  за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about

Загальні умови страхових продуктів та Інформаційні документи про стандартні страхові продукти розміщені в Розділі «Про компанію»/Страхові продукти за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about,

Відомості про ліцензії на здійснення діяльності із страхування:

Перелік ліцензій ТДВ «Експрес Страхування»:

 1. Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу);
 2. Добровільне страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій;
 3. Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 4. Добровільне страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ;
 5. Добровільне страхування майна крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) вантажів та багажу (вантажобагажу);
 6. Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я);
 7. Добровільне страхування наземного транспорту (крім залізничного);
 8. Добровільне страхування від нещасних випадків;
 9. Добровільне страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 10. Добровільне страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 11. Добровільне страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту);
 12. Добровільне страхування залізничного транспорту;
 13. Добровільне страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту);
 14. Добровільне страхування повітряного транспорту;
 15. Добровільне страхування фінансових ризиків;
 16. Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 17. Обов'язкове особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд);
 18. Обов'язкове страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
 19. Обов'язкове страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів;
 20. Обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварії екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру;
 21. Обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті;
 22. Обов'язкове страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування;
 23. Обов'язкове страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту.

ТДВ «Експрес Страхування» має 23 чинні ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на право здійснення страхування з вищезазначених видів страхування, які можна перевірити на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку за посиланням:

https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewLic/20000043586.

Копії ліцензій ТДВ «Експрес Страхування» можна завантажити на офіційному веб-сайті страховика в розділі «Про компанію/Ліцензії» за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about

3. Перелік осіб, які надають посередницькі послуги ТДВ «Експрес Страхування» розміщений на офіційному веб-сайті страховика в розділі «Перелік осіб, які надають посередницькі послуги (агентів)» за посиланням:  https://www.express-insurance.com.ua/downloads/Agents.pdf

4. З внутрішніми правилами надання фінансових послуг, якими визначено умови та порядок надання фінансових послуг, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті страховика в розділі в Розділі «Про компанію»/Правила страхування за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about

Порядок надання послуг страхування:

Для укладання договору страхування страхувальник (клієнт) подає страховику письмову заяву за формою, встановленою страховиком, або іншим чином заявляє про свій намір укласти договір страхування.

До укладення договору страхування страховик (страховий посередник) на підставі отриманої від клієнта інформації з’ясовує потреби та вимоги цього клієнта у страхуванні.

Страховик має право запросити у клієнта (страхувальника) інформацію та документи, необхідні для здійснення ідентифікації клієнта (страхувальника) згідно вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю відповідно до Закону України "Про дорожній рух", укладаються страховиками за умови проходження транспортними засобами обов’язкового технічного контролю, якщо вони згідно з протоколом перевірки технічного стану визнані технічно справними.

Договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів укладаються на строк, що не перевищує строку чергового проходження транспортним засобом обов’язкового технічного контролю відповідно до вимог Закону України "Про дорожній рух".

Перед укладенням договору страхування страховик (страховий посередник) забезпечують клієнта доступною та вичерпною інформацією про страховий продукт, про страховика та страхового посередника, якщо страховий продукт реалізується через страхового посередника, з метою прийняття клієнтом усвідомленого рішення про укладення договору страхування.

Договір страхування набирає чинності з моменту внесення першого страхового платежу, якщо інше не передбачено договором страхування.

Порядок та умови консультування клієнтів щодо страхових послуг:

Консультування клієнтів щодо умов страховик продуктів здійснюється за рішенням страховика (страхового посередника) або на запит клієнта.

З метою визначення потреб та вимог клієнта у страхуванні страховик (страховий посередник) може запропонувати клієнту заповнити заяву на страхування за встановленою страховиком формою або в інший спосіб визначити потреби клієнта у страхуванні залежно від специфіки та складності страхового продукту та/або типу клієнта

Інформація про вартість, ціну/тарифи, розмір плати (проценти, винагороду) щодо продуктів залежно від виду фінансової послуги:

Вартість послуги страхування (страховий платіж) визначається за домовленістю між Споживачем та Страховиком в залежності від  потреб клієнта у страхуванні. Страхові тарифи обчислюються математичними, статистичними та/або економічними методами з урахуванням статистики настання страхових випадків та ймовірного розміру збитків, характеристик об’єкта страхування, розміру франшизи та інших умов страхування відповідно до внутрішньої політики Товариства з андерайтингу та/або тарифної політики за окремим страховим продуктом.

Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу зазначається на відповідній вебсторінці сайту Страховика з інформацією про страховий продукт.

Вид винагороди, яку працівник з реалізації страховика (у разі залучення працівника до реалізації страхового продукту) отримає при укладенні договору страхування, в тому числі порядок та умови її виплати:

У разі залучення працівника ТДВ «Експрес Страхування» до реалізації певного страхового продукту, такий працівник може отримувати окрім основної заробітної плати, додаткову заробітну плату в порядку та на умовах, визначених внутрішніми документами Страховика з питань виплати винагороди працівникам.

Інформацію про будь-які інші платежі (крім страхових премій), які клієнт буде зобов’язаний сплатити у разі укладення договору страхування:

Окрім плати за страхування (страхова премія (страховий платіж, страховий внесок)) страхувальник не сплачує додаткових платежів.

Інформація про фінансову послугу - загальну суму зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити клієнт, включно з податками, або якщо конкретний розмір не може бути визначений - порядок визначення таких витрат:

Оподаткування страхових премій Страховою компанією.

Відповідно до п. 136.2 ст. 136 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) під час провадження страхової діяльності юридичних осіб - резидентів одночасно із ставкою податку на прибуток, визначеною у п. 136.1 ст. 136 ПКУ, ставки податку на дохід встановлюються у таких розмірах:

- 3 відсотки за договорами страхування від об’єкта оподаткування, що визначається у п.п. 141.1.2 п. 141.1 ст. 141 ПКУ (п.п. 136.2.1 п. 136.2 ст. 136 ПКУ);

Оподаткування Податком на доходи фізичних осіб, військовим збором страхових виплат.

Відповідно до пп. 14.1.54 статті 14 розділу І ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI, доходом з джерелом його походження з України є будь-який дохід, отриманий резидентом або нерезидентом, у т. ч. від будь-яких видів їхньої діяльності на території України, її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні.

Згідно з пп. 165.1.27 статті 165 розділу IV ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається сума страхового відшкодування, отримана платником податку за договором страхування від страховика-резидента, іншого ніж довгострокове страхування життя та недержавне пенсійне забезпечення, у разі виконання такої вимоги:

Під час страхування майна сума страхового відшкодування не може перевищувати вартість застрахованого майна, визначену за звичайними цінами на дату укладення страхового договору, збільшену на суму сплачених страхових платежів (страхових внесків, страхових премій).

Проте, якщо умовами договору страхування рухомого майна, придбаного фізичною особою у кредит, передбачено, що вигодонабувачем у разі настання страхового випадку є банк та сума страхового відшкодування перераховується страховою компанією банку, який за рахунок своїх коштів погашає частину кредиту платника податку, то згідно з пп. 164.2.17 статті 164 ПКУ банк надає фізичній особі додаткове благо у вигляді погашення частини кредиту. При цьому відповідно до пп. 168.1.1 статті 168 ПКУ податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок зі суми такого доходу за його рахунок за ставками, визначеними у статті 167 ПКУ.

Враховуючи вищевикладене, сума погашеного кредиту включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи та оподатковується на загальних підставах. При цьому банк вважається податковим агентом.

Пунктом 163.1 ст. 163 Кодексу встановлено, що об'єктом оподаткування резидента є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до якого включається дохід, отриманий таким платником як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст. 165 Кодексу) (пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Кодексу).

Ставка військового збору становить 1,5%., об'єкта оподаткування, визначеного пп. 1.2 п. 16 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу (пп. 1.3 п. 16 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу).

Підпунктом «в» пункту 164.2.16 ПКУ передбачено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються: сума страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади, сплачена будь-якою особою - резидентом за платника податку чи на його користь, крім сум, що сплачуються: роботодавцем-резидентом за свій рахунок за договорами добровільного медичного страхування в межах 30 відсотків нарахованої заробітної плати такому працівнику.

Оподаткування Податком на додану вартість страхових виплат.

Згідно з пп.196.1.3 п.196.1 ст.196 р. V Податкового кодексу України не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг із страхування, співстрахування або перестрахування особами, які мають ліцензію на здійснення страхової діяльності відповідно до закону, а також пов’язаних з такою діяльністю послуг страхових брокерів та страхових агентів.

Таким чином, оскільки надання послуг із страхування і перестрахування не є об’єктом оподаткування, то виплата страхових платежів також не є об’єктом оподаткування ПДВ та операція з отримання таких страхових платежів чи операція з їх виплати не змінює суму податкового кредиту або податкових зобов’язань ані у застрахованої особи, ані у страхової компанії (страховика).

Одночасно пунктом 198.5 статті 198 Кодексу визначено, що платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) в терміни, встановлені Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання та/або починають використовуватися в операціях, що не є об'єктом оподаткування, звільнених від оподаткування, що здійснюються платником податку в межах балансу, та в операціях, що не є господарською діяльністю.

В випадку перерахування страхового відшкодування на СТО, послуги з ремонту автомобіля, який потрапив у ДТП, є об’єктом оподаткування ПДВ, а тому, незалежно від джерел надходження на рахунок СТО компенсації витрат на проведення такого ремонту, а саме: або частково у вигляді страхових виплат від страхової компанії, або у вигляді покриття франшизи від страхувальника, СТО на дату виникнення податкових зобов’язань повинна скласти податкову накладну на повну вартість послуг з ремонту такого автомобіля, зареєструвати її в ЄРПН та видати її власнику автомобіля, якщо він є зареєстрованим платником ПДВ.

Податкова накладна складається та не видається отримувачу послуг у разі якщо СТО надаються послуги з ремонту автомобіля неплатникам ПДВ та згідно з п. 201.10 ст. 201 ПКУ така накладна реєструється в ЄРПН.

5. Інформація про договір надання фінансових послуг:

а) наявність у клієнта права на відмову від договору надання фінансових послуг:

Клієнт має право відмовитись від договору страхування у випадках передбачених законом та/або укладеним договором страхування.

б) строк, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору:

Відповідно до ч.2 ст. 107 Закону України «Про страхування» страхувальник має право протягом 30 календарних днів з дня укладення договору страхування відмовитися від такого договору без пояснення причин, крім:

1) договорів страхування, строк дії яких становить менше  30 календарних днів;

2) випадків, якщо повідомлено про настання події, що має ознаки страхового випадку, за цим договором страхування;

Про намір відмовитися від договору страхування страхувальник повідомляє страховика у письмовій (електронній) формі.

Страховик зобов’язаний повернути страхувальнику сплачену страхову премію повністю, за умови що протягом цього періоду не відбулася подія, що має ознаки страхового випадку.

в) мінімальний строк дії договору (якщо застосовується):

Строк дії договору страхування встановлюється індивідуально відповідно до обраних Клієнтом Програм страхування та /або законодавчо встановлених мінімальних строків дії договорів обов’язкового страхування.

г) наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, права дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій:

Відповідно до ст. 105 Закону України «Про страхування»:

 • Дію договору страхування може бути достроково припинено за вимогою страхувальника або страховика, якщо це передбачено умовами договору страхування. Дія договору страхування не може бути припинена страховиком достроково, якщо на це не надав згоду страхувальник, який виконує всі умови договору страхування, та якщо інше не передбачено умовами такого договору та законодавством України.
 • Про намір достроково припинити дію договору страхування будь-яка сторона зобов'язана повідомити іншу не пізніш як за 30 календарних днів до дати припинення дії договору страхування, якщо інше ним не передбачено.
 • У разі дострокового припинення дії договору страхування, крім договору страхування життя, за вимогою страхувальника страховик повертає йому страхову премію за період, що залишився до закінчення строку дії договору, з вирахуванням витрат, пов’язаних безпосередньо з укладенням і виконанням цього договору страхування, та фактичних страхових виплат, що були здійснені за цим договором страхування. Якщо вимога страхувальника обумовлена порушенням страховиком умов договору страхування, страховик повертає страхувальнику сплачену ним страхову премію повністю.
 • У разі дострокового припинення договору страхування, крім страхування життя, за вимогою страховика страхувальнику повертаються повністю сплачена ним страхова премія. Якщо вимога страховика обумовлена невиконанням страхувальником умов договору страхування, страховик повертає йому страхову премію за період, що залишився до закінчення строку дії договору, з вирахуванням витрат, пов’язаних безпосередньо з укладенням і виконанням цього договору страхування, та фактичних страхових виплат, що були здійснені за цим договором страхування.

Окрім вищезазначеної норми Закону, кожен договір страхування містить розділ, в якому детально викладено погоджений сторонами порядок дострокового припинення дії договору, який є обов’язковим для виконання сторонами договору страхування.

ґ) порядок внесення змін та доповнень до договору:

Внесення змін та доповнень до Договору здійснюється шляхом укладення між страхувальником, Вигодонабувачем (за наявності) та страховиком додаткової угоди до Договору страхування.

д) неможливість збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги:

Процентні ставки в договорі страхування не застосовуються.

6. Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, відкриття ліквідаційної процедури, застосування процедури санації до надавача фінансових послуг:

Відносно ТДВ «Експрес Страхування» не порушено провадження у справі про банкрутство, не відкрито ліквідаційну процедуру та не застосовувались процедури санації.

Рішення про ліквідацію/припинення надавача фінансових послуг:

Відносно ТДВ «Експрес Страхування» не приймалося рішення про ліквідацію/припинення.

7. Контактна інформація Регулятора, який здійснює державне регулювання щодо діяльності надавача фінансових послуг:

Регулятор - Національний банк України

(Адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601;

адреса для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ-8, 01601, телефон: 0 800 505 240; e-mail: nbu@bank.gov.ua);

посилання на сторінку НБУ для захисту прав споживачів: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection

8. Інформацію про механізми захисту прав споживачів (про можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів, а також про наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства України щодо окремих видів фінансових послуг та/або продуктів):

Порядок розгляду звернень споживачів:

а) можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг:

З метою врегулювання спірних питань під час надання послуг страхування Клієнт (Страхувальник, Споживач) має обрати наступні способи захисту своїх прав та/або інтересів:

 1. Безпосереднє звернення до Страховика. Розгляд звернень Клієнтів (Споживачів) страхових послуг здійснюється відділом інформаційної підтримки клієнтів ТДВ «Експрес Страхування». Клієнти можуть звернутись з письмовим зверненням шляхом направлення поштовою кореспонденції за адресою: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22 або шляхом направлення електронного повідомлення на адресу: Express.Ins@express-group.com.ua
 2. Звернення зі скаргою до:
  • Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів захисту споживачів (місцезнаходження 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1);
  • Управління захисту прав споживачів фінансових послуг Національного банку України (Адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601; адреса для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ-8, 01601, телефон: 0 800 505 240; e-mail: nbu@bank.gov.ua); посилання на сторінку НБУ для захисту прав споживачів: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection
  • Моторного (транспортного) страхового бюро України (місцезнаходження офісу: м. Київ, Русанівський бульвар, буд. 8. Поштова адреса: 02002, Київ-2, а/с 272)

б) вирішення спору в судовому порядку.

в) наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства.

З метою забезпечення майбутніх виплат страхових сум і страхового відшкодування залежно від видів страхування (перестрахування) Страховик утворює страхові резерви в порядку, визначеному ст. 31 Закону України «Про страхування» та Положенням про порядок формування страховиками технічних резервів, затвердженим Постановою НБУ №203 від 29.12.2023 року.

Цей вебсайт є єдиним офіційним вебсайтом ТДВ «Експрес Страхування», який використовуються для надання фінансових послуг та на якому здійснюється інформування про умови та порядок діяльності ТДВ «Експрес Страхування», умови та порядок надання фінансових послуг, а також обслуговування клієнтів.

2023

Фінансова звітність 2023

Звітність до НБУ

Звіт незалежного аудитора

Звіт з надання впевненості

Звіт про управління

2022

Звітність за 2022 р.

Звіт незалежного аудитора

Звіт з надання впевненості

Звіт про управління

2021

Свідоцтво про реєстрацію фін.установи від 10.12.2021

Звітність за 2021 р.

Звіт про управління

Звіт незалежного аудитора

Звіт з надання впевненості

2020

Звітність за 2020 р.

Звіт

Звіт з надання впевненості

Звіт про управління

2019

Звітність за 2019 р.

Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.2019

Звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2019

Спеціальний звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2019

2018

Звітність за 2018 р.

Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.2018

Звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2018

2017

Баланс на 31.12.2017

Звіт про фінансові результати на 31.12.2017

Звіт про рух грошових коштів за 2017 р.

Звіт про власний капітал за 2017 р.

Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.2017

Звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2017

2016

Баланс на 31.12.16

Звіт про фін. результати на 31.12.16

Звіт про рух грошових коштів за 2016 р.

Звіт про власний капітал за 2016 р.

Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.16 р.

Висновок незалежного аудиту станом на 31.12.2016 р.

Аудиторський висновок станом на 31.12.16 р.

2015

Фінансова звітність за 2015 рік

Аудиторський висновок

Лист №1

Лист №2

Лист №3

Лист №4

Лист №5

Лист №6

Лист №7

Лист №8

2014

Фінансова звітність за 2014 рік

Аудиторський висновок на 31.12.14

Баланс на 31.12.14

Звіт про фін. результат. на 31.12.14

Звіт про рух коштів на 31.12.14

Звіт про власний капітал на 31.12.14

2013

Фінансовий звіт за 2013 рік

Аудиторський висновок

Витяг ДРФУ про переоформлення ліцензії на діяльність із страхування

Витяг

Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу)

АВ 429901

Добровільне страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій

АВ 429897

Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

АВ 429894

Добровільне страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ

АВ 429902

Добровільне страхування майна крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) вантажів та багажу (вантажобагажу)

АВ 429903

Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я)

АВ 500412

Добровільне страхування наземного транспорту (крім залізничного)

АВ 429899

Добровільне страхування від нещасних випадків

АВ 429898

Добровільне страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

АВ 500408

Добровільне страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

АВ 500409

Добровільне страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту)

АВ 500410

Добровільне страхування залізничного транспорту

АВ 500411

Добровільне страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту)

АВ 429895

Добровільне страхування повітряного транспорту

АВ 500413

Добровільне страхування фінансових ризиків

АВ 429896

Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

АВ 429900

Обов'язкове особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і организаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)

АВ 594253

Обов'язкове страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

АВ 594256

Рішення Нацкомфінпослуг України про переоформлення ліцензії Обов'язкового страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на безстрокову

Рішення Нацкомфінпослуг України

Обов'язкове страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів

АВ 594255

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварії екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру

АВ 594254

Обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті

АВ 594258

Обов'язкове страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування

АВ 594257

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту

АД 039980

Структура власності (схема)

Власники істотної участі

Остаточні ключові учасники

Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу)

Правила

Дата реєстрації: 23.10.2008

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 25.03.2020

Добровільне страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій

Правила

Дата реєстрації: 23.10.2008

Правила

Дата реєстрації: 25.02.2020

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 18.09.2020

Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

Правила

Дата реєстрації: 23.10.2008

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 29.03.2019

Добровільне страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ

Правила

Дата реєстрації: 23.10.2008

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 10.09.2019

Добровільне страхування майна крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) вантажів та багажу (вантажобагажу)

Правила

Дата реєстрації: 23.10.2008

Правила

Дата реєстрації: 29.03.2019

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 18.09.2020

Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я)

Правила

Дата реєстрації: 12.11.2009

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 23.05.2019

Добровільне страхування наземного транспорту (крім залізничного)

Правила

Дата реєстрації: 23.10.2008

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 21.09.2017

Зміни №1 до Правил

Дата реєстрації: 10.07.2018

Добровільне страхування від нещасних випадків

Правила

Дата реєстрації: 23.10.2008

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 29.03.2019

Зміни та Доповнення №1

Дата реєстрації: 04.04.2013

Добровільне страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

Правила

Дата реєстрації: 12.11.2009

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 21.11.2019

Добровільне страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

Правила

Дата реєстрації: 12.11.2009

Добровільне страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту)

Правила

Дата реєстрації: 12.11.2009

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 10.10.2019

Добровільне страхування залізничного транспорту

Правила

Дата реєстрації: 12.11.2009

Добровільне страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту)

Правила

Дата реєстрації: 23.10.2008

Добровільне страхування повітряного транспорту

Правила

Дата реєстрації: 12.11.2009

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 17.12.2019

Добровільне страхування фінансових ризиків

Правила

Дата реєстрації: 23.10.2008

Додаток №1

Дата реєстрації: 23.10.2008

Додаток №2

Дата реєстрації: 23.10.2008

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 30.07.2020

Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

Правила

Дата реєстрації: 23.10.2008

Правила (нова редакція)

Дата реєстрації: 18.07.2019

Страховий продукт «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»

Загальні умови страхового продукту «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»

Редакція з 01.01.2024 р.

Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»

Редакція з 01.01.2024 р.

Страховий продукт «Житло без огляду»

Загальні умови страхового продукту «Житло без огляду» - комплексне страхування майна та відповідальності перед третіми особами

Редакція з 10.01.2024 р.

Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Житло без огляду» - комплексне страхування майна та відповідальності перед третіми особами

Редакція з 10.01.2024 р.

Загальні умови страхового продукту «Житло без огляду» - комплексне страхування майна та відповідальності перед третіми особами

Редакція з 08.03.2024 р.

Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Житло без огляду» - комплексне страхування майна та відповідальності перед третіми особами

Редакція з 08.03.2024 р.

Страховий продукт «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів по акції “Старт весни з Автоцентром на Кільцевій”»

Загальні умови страхового продукту «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів по акції “Старт весни з Автоцентром на Кільцевій”»

Редакція з 16.03.2024 р.

Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів по акції “Старт весни з Автоцентром на Кільцевій”»

Редакція з 16.03.2024 р.

Загальні умови страхового продукту «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів по акції “Старт весни з Автоцентром на Кільцевій”»

Редакція з 01.05.2024 р.

Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів по акції “Старт весни з Автоцентром на Кільцевій”»

Редакція з 01.05.2024 р.

Страховий продукт «Страхування відповідальності суб’єкта перевезення небезпечних вантажів наземним транспортним засобом (уключаючи залізничний транспорт)»

Загальні умови страхового продукту «Страхування відповідальності суб’єкта перевезення небезпечних вантажів наземним транспортним засобом (уключаючи залізничний транспорт)»

Редакція з 02.04.2024 р.

Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Страхування відповідальності суб’єкта перевезення небезпечних вантажів наземним транспортним засобом (уключаючи залізничний транспорт)»

Редакція з 02.04.2024 р.

Страховий продукт «Особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)»

Загальні умови страхового продукту «Особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)»

Редакція з 30.05.2024 р.

Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)»

Редакція з 30.05.2024 р.

8 березня для жінок – Автоцивілка для всіх

Офіційні умови

Сертифікат від ТДВ «Експрес Страхування» на суму 1 000 грн. на отримання послуг страхування

Офіційні умови

Публічна Пропозиція щодо укладення Договору комплексного страхування майна та відповідальності перед третіми особами

Загальні умови страхування

Дія редакції з 05.02.2024 р. до 07.03.2024 р.

Загальні умови страхування

Дія редакції з 08.03.2024 р.

Публічна Пропозиція щодо укладення Договору добровільного страхування від нещасних випадків на транспорті - Загальні умови страхування

Загальні умови страхування

Дія редакції з 20.12.2023 р. до 04.02.2024 р.

Загальні умови страхування

Дія редакції з 05.02.2024 р.

Публічна Пропозиція щодо укладення Договору добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту

Загальні умови страхування

Дія редакції з 01.09.2023 р. до 04.02.2024 р.

Загальні умови страхування

Дія редакції з 05.02.2024 р.

Порядок застосування коригуючого коефіцієнта бонус-малус

Порядок

Дія редакції з 19.08.2019 до 30.05.2022 р.

Порядок

Дія редакції з 31.05.2022

Договір (оферта) добровільного страхування наземного транспорту в рамках співробітництва з КБ «ПриватБанк»

Загальні умови страхування

Дія редакції від 06.09.2021 до 29.11.2021 р.

Загальні умови страхування

Дія редакції від 30.11.2021 до 18.05.2022 р.

Загальні умови страхування

Дія редакції від 19.05.2022 до 16.03.2023 р.

Загальні умови страхування

Дія редакції від 17.03.2023 до 30.04.2023 р.

Загальні умови страхування

Дія редакції від 01.05.2023 до 31.12.2023 р.

Загальні умови страхування

Дія редакції від 01.01.2024

Умови пропозиції ТДВ «Експрес Страхування» - публічної частини договору страхування є однаковими та незмінними протягом строку її дії для всіх договорів страхування, які укладаються шляхом приєднання у відповідності до статей 634, 641, 642 Цивільного кодексу України та частини 5 статті 9 Закону України «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

Актуальний перелік агентів, з якими співпрацює ТДВ «Експрес Страхування»

Перелік осіб, які надають посередницькі послуги (агентів)

Антикорупційна програма ТДВ «Експрес Страхування»

Антикорупційна програма

З метою виконання вимог Постанови Правління НБУ № 172 від 20.12.2023р «Про затвердження Положення про використання електронного підпису та електронної печатки» ТДВ «Експрес Страхування» інформує клієнтів та контрагентів про наступне:

 • ТДВ «Експрес Страхування» забезпечує функціонування електронної поштової скриньки info@express-group.com.ua для приймання, реєстрації, підтвердження про отримання електронних документів із створеними КЕП клієнтів / контрагентів установи.
 • В ТДВ «Експрес Страхування» запроваджені додаткові канали електронної взаємодії, через які Страховик забезпечує приймання, реєстрацію, підтвердження про отримання електронних документів із створеними КЕП клієнтів / контрагентів:
  1. Онлайн-сервіс електронного документообігу Вчасно (Сервіс), що передбачає підписання, надсилання, отримання та зберігання Електронних документів онлайн за посиланням – https://vchasno.ua.
  2. Документація з описом реалізованих у цих сервісі ВЧАСНО організаційних та технічних заходів безпеки інформації міститься в Оферті, розміщеній за посиланням https://help.vchasno.com.ua/oferta/

  3. Програмне забезпечення «M.E.Doc»
  4. документація з описом реалізованих у програмному забезпеченні організаційних та технічних заходів безпеки інформації міститься в Умовах користування комп’ютерною програмою, розміщених за посиланням https://medoc.ua/page/terms-of-use

  5. інтернет-сервіс Paperless для обміну електронними документами між користувачами сайту https://paperless.com.ua.
  6. Умови та правила користування сервісом розміщені за посиланням https://ppls.pb.ua/uk/agreement

  7. Страховик може використовувати інші системи електронного документообігу за погодженням із клієнтом.
 • Використання Електронного підпису у сфері Електронного документообігу з ТДВ «Експрес Страхування»:

Електронний підпис є обов’язковим реквізитом електронного документа, який направляється клієнтом/контрагентом на електронну поштову скриньку Страховика або на запропоновані вище канали електронної взаємодії зі Страховиком.

Обов’язковість використання електронного підпису не може тлумачитися клієнтами/контрагентами як таке, що обмежує їх права вчиняти правочини або подавати інші документи у паперовій формі, якщо інше не визначено умовами укладених зі Страховиком договорів та/або законодавством України.

Особа, що підписала електронний документ Електронним підписом, у такий спосіб засвідчує, що ознайомилася з усім текстом документа, повністю зрозуміла його зміст, не має заперечень до тексту документа і свідомо використала свій електронний підпис.

У разі укладення договору у формі електронного документу, технологія, порядок укладення договору, а також можливість перевірки цілісності та справжності електронних документів узгоджуються Сторонами безпосередньо в умовах такого договору з урахуванням вимог законодавства України.

З витягом з Положення про електронний документообіг ТДВ «Експрес Страхування» можна ознайомитись тут