Головна > Про компанію

Про компанію

ТДВ "Експрес Страхування" було засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку - Корпорації "УкрАВТО"

Фінасова надійність

Компанія стабільно - з року в рік – покращує свої фінансові показники, незалежно від зовнішніх факторів.

Так, за підсумками 9 місяців 2023 року активи активи СК «Експрес Страхування» зросли на 17,7% порівняно з аналогічним періодом 2022 року і станом на 30.09.23 становили 715,0 млн грн. При цьому 90,5% цих активів - 647,0 млн грн - знаходяться в грошових коштах або їх еквівалентах.

Страхові резерви становили 360,1 млн грн, а відсоток покриття грошовими коштами резервів Компанії склав 179,6%, тобто всі резерви покриті грошовими коштами або їх еквівалентами, що дозволяє Компанії проводити виплати в найкоротші терміни.

Крім того, Компанія також щороку збільшує свій фактичний запас платоспроможності, який у 2,5 рази перевищує встановлений Законом України про страхування, нормативний показник.

Компанія завжди сумлінно здійснює виплати за підтвердженими страховими випадками. За підсумками січня-червня 2023 року виплати клієнтам склали 232,9 млн грн, що на 43% або на 70,0 млн грн більше аналогічного показника минулого року. В тому числі виплати з КАСКО склали 203,2 млн грн, що становить 87,3% всіх виплат, з ОСЦПВ – 20,9 млн грн (9,0% виплат).

Страхові премії Компанії за цей період збільшились на 68,5% і склали 511,1 млн грн, у тому числі з КАСКО – 444,0 млн грн, з ОСЦПВ – 54,3 млн грн.

Компанія входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України.

Щокварталу МТСБУ публікує таблицю з оцінкою результатів діяльності всіх страхових компаній – членів МТСБУ. На підставі даних показників, клієнти можуть оцінити ступінь та можливість ризику, під час укладання договору страхування. Також дані показники характеризують стан справ у тій чи іншій страховій компанії.

Ми постійно відстежуємо ці показники та для зручності клієнтів публікуємо їх у відкритому доступі на своєму сайті.

* Показники страхових компаній у рейтингу представлені не в цифровому форматі, а кольоровими індикаторами. Зелений колір означає відмінно, жовтий – хорошу оцінку, а червоний – незадовільно.

Замовте поліс просто зараз!

Ви можете обрати тільки потрібне Вам покриття

Підібрати поліс

Ми першими впровадили врегулювання подій за принципом "Єдиного вікна" - без необхідності візиту до страхової компанії

Середній термін виплати відшкодування на сервісний центр-партнер - від 5 діб

Що таке «Єдине вікно» від СК «Експрес Страхування»?

 • Оформлення всіх необхідних документів по страховій події та заяви відбувається на зручній для Вас СТО;
 • Ви маєте можливість ознайомитись з технічною базою СТО, де буде здійснено відновлювальний ремонт Вашого авто;
 • Спеціалісти Компанії відслідковують строки та якість робіт СТО-партнерів та здійснюють контроль якості відновлювального ремонту за участю експерта;
 • При незначних пошкодженнях – ремонт проводиться відразу при оформленні документів про подію (до виплати).

Публічна інформація

СК «Експрес Страхування» заснована у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО» та є єдиною в Україні страховою компанією, яка надає унікальний сервіс КАСКО для своїх клієнтів: від моменту укладання договору страхування та виплати за ремонт автомобіля до повного його відновлення в разі настання страхової події на всій території України.

Компанія має більш ніж 14-річний досвід в автострахуванні. Вона найпершою в Україні запустила сервіс «Єдине вікно» - без необхідності візиту до страхової, що дозволяє економити час і ресурси клієнта. Клієнт обирає найзручніший для нього сервісний центр та оформлює всі необхідні документи саме там. А персональний менеджер, закріплений за кожним клієнтом, супроводжує його до повного відновлення авто на офіційному СТО.

Єдиний програмний комплекс дозволяє Компанії обмінюватися документами з офіційними СТО з ремонту авто: від акту його огляду до погодження рахунку. У випадках, коли запасних частин для ремонту авто немає в Україні, Компанія погоджує їх замовлення, в тому числі авіа-доставкою. В разі неможливості доставити запчастини літаком (наприклад, через їх габарити), «Експрес Страхування» пролонгує клієнту договір КАСКО на період ремонту авто (від 1 місяця).

В компанії наразі працює три цілодобові багатоканальні лінії, які приймають дзвінки як з України, так і з-за кордону. Одна з них була відкрита в березні 2022 року, як додаткова до основної лінії підтримки.

Програми автострахування можна підібрати під потреби клієнта – з урахуванням досвіду водіїв, території покриття, варіантів франшиз та ризиків.

Компанія має агентські представництва на всій території України. Станом на 20.04.23 їх налічується 51, які розташовані в Києві та області, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

На виконання вимог ч.1,2 ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»та Положення про порядок розкриття інформації небанківськими фінансовими установами, затвердженого Постановою Правління Національного банку України № 114 від 05.11.2021
Товариство з додатковою відповідальністю «Експрес Страхування»(надалі – Страховик) розкриває клієнтам наступну інформацію:

Повне найменування надавача фінансових послуг відповідно до установчих документів та відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:
Товариство з додатковою відповідальністю «Експрес Страхування»

Скорочене найменування: ТДВ «Експрес Страхування»

Зареєстровані торговельні марки (знаки для товарів і послуг) під час надання фінансових послуг не використовуються.

Юридична адреса: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22

Фактична адреса: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22

Тел.: (+38 044) 594 87 00

З переліком відокремлених структурних підрозділів можна ознайомитися тут

Відомості про державну реєстрацію ТДВ «Експрес Страхування»:
дата та номер запису про державну реєстрацію юридичної особи:
дата запису: 05.08.2008, номер запису: 10701020000034008
код ЄДРПОУ 36086124

Інформація щодо включення фінансової установи до відповідного державного реєстру фінансових установ: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії СТ №Б0000454 від 10.12.2021р.

Цей вебсайт є єдиним офіційним веб-сайтом ТДВ «Експрес Страхування», який використовуються для надання фінансових послуг та на якому здійснюється інформування про умови та порядок діяльності ТДВ «Експрес Страхування», умови та порядок надання фінансових послуг, а також обслуговування клієнтів.

Види діяльності:

Код КВЕД 65.12 Інші види страхування, крім страхування життя (основний)

Код КВЕД 65.20 Перестрахування

Код КВЕД 66.22 Діяльність страхових агентів і брокерів

Інформація щодо наявності в особи, яка надає фінансові послуги, права на надання відповідної фінансової послуги:

ТДВ «Експрес Страхування» надає фінансові послуги з наступних видів страхування:

 1. Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу);
 2. Добровільне страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій;
 3. Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 4. Добровільне страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ;
 5. Добровільне страхування майна крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) вантажів та багажу (вантажобагажу);
 6. Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я);
 7. Добровільне страхування наземного транспорту (крім залізничного);
 8. Добровільне страхування від нещасних випадків;
 9. Добровільне страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 10. Добровільне страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 11. Добровільне страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту);
 12. Добровільне страхування залізничного транспорту;
 13. Добровільне страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту);
 14. Добровільне страхування повітряного транспорту;
 15. Добровільне страхування фінансових ризиків;
 16. Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 17. Обов'язкове особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд);
 18. Обов'язкове страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
 19. Обов'язкове страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів;
 20. Обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварії екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру;
 21. Обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті;
 22. Обов'язкове страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування;
 23. Обов'язкове страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту.

ТДВ «Експрес Страхування» має 23 чинні ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на право здійснення страхування з вищезазначених видів страхування, які можна перевірити на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку за гіперпосиланням: https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewLic/20000043586.

Копії ліцензій ТДВ «Експрес Страхування» можна завантажити на офіційному веб-сайті страховика в розділі «Про компанію/Ліцензії» за адресою: https://www.express-insurance.com.ua/about

Номер безоплатної багатоканальної телефонної лінії страховика (фіксація повідомлень про страхові випадки): 0 800 502 300

Перелік осіб, які надають посередницькі послуги ТДВ «Експрес Страхування» розміщений на офіційному веб-сайті страховика за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about, в розділі «Перелік осіб, які надають посередницькі послуги (агентів)»

З внутрішніми правилами надання фінансових послуг, якими визначено умови та порядок надання фінансових послуг, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті страховика в розділі «Правила страхування» за адресою: https://www.express-insurance.com.ua/about

Склад керівного органу (Дирекції) ТДВ«Експрес Страхування»:

Директор – Щучьєва Тетяна Андріївна

Член Дирекції – Головний бухгалтер – Бадрук Олена Петрівна

Відомості про власників істотної участі (у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою):

Власник істотної участі – ВАСАДЗЕ ТАРІЕЛ ШАКРОВИЧ

Склад Наглядової Ради ТДВ «Експрес Страхування»:

 1. Шарвадзе Наталія Зауріївна (Голова Наглядової Ради)
 2. Сенюта Ігор Васильович (Секретар Наглядової Ради)
 3. Васадзе Ніна Таріелівна (Член Наглядової Ради)

Відносно ТДВ «Експрес Страхування» не порушено провадження в справі про банкрутство та не застосовувались процедури санації.

Страховик здійснює господарську діяльність у формі товариства з додатковою відповідальністю. Розмір статутного капіталу ТДВ «Експрес Страхування» становить 84 500 000,00 грн. Приватне акціонерне товариство «Українська автомобільна корпорація» володіє часткою, що відповідає 99,8 % Статутного капіталу Товариства. Члени виконавчого органу Товариства не володіють частками у статутному капіталі Товариства.

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця

10.00 – 18.00 (м. Київ)

09.00 – 18.00 (інші міста)

Субота, неділя

вихідні дні

Порядок надання послуг страхування:

Для укладання договору страхування страхувальник ( клієнт) подає страховику письмову заяву за формою, встановленою страховиком, або іншим чином заявляє про свій намір укласти договір страхування. Страховик має право запросити у клієнта (страхувальника):

 • баланс або довідку про фінансовий стан, підтверджені аудитором (аудиторською фірмою), та інші документи, необхідні для оцінки страховиком страхового ризику;
 • інформацію та документи, необхідні для здійснення ідентифікації клієнта (страхувальника)згідно вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
 • Договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю відповідно до Закону України "Про дорожній рух", укладаються страховиками за умови проходження транспортними засобами обов’язкового технічного контролю, якщо вони згідно з протоколом перевірки технічного стану визнані технічно справними.

  Договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів укладаються на строк, що не перевищує строку чергового проходження транспортним засобом обов’язкового технічного контролю відповідно до вимог Закону України "Про дорожній рух".

  Договір страхування набирає чинності з моменту внесення першого страхового платежу, якщо інше не передбачено договором страхування.

  Інформація про вартість, ціну/тарифи, розмір плати (проценти) щодо фінансових послуг залежно від виду фінансової послуги:

  Відповідно до ст.10 Закону України «Про страхування» страховий платіж (страховий внесок, страхова премія) - плата за страхування, яку страхувальник зобов’язаний внести страховику згідно з договором страхування; страховий тариф - ставка страхового внеску з одиниці страхової суми за визначений період страхування. Страхові тарифи при добровільній формі страхування обчислюються страховиком актуарно (математично) на підставі відповідної статистики настання страхових випадків.

  Вартість кожної послуги розраховується та зазначається в договорі страхування Страховиком індивідуально відповідно до тарифів, встановлених законодавчо та/або визначених Правилами страхування, розроблених ТДВ «Експрес Страхування» та затверджених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

  Базові страхові тарифи по добровільним видам страхування та методика застосування коригувальних коефіцієнтів по кожному виду страхування наведена у Правилах страхування, які можна передивитись на сайті Страховика.

  Інформація про фінансову послугу - загальну суму зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити клієнт, включно з податками, або якщо конкретний розмір не може бути визначений - порядок визначення таких витрат:

  Оподаткування страхових премій Страховою компанією.

  Відповідно до п. 136.2 ст. 136 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) під час провадження страхової діяльності юридичних осіб - резидентів одночасно із ставкою податку на прибуток, визначеною у п. 136.1 ст. 136 ПКУ, ставки податку на дохід встановлюються у таких розмірах:

  - 3 відсотки за договорами страхування від об’єкта оподаткування, що визначається у п.п. 141.1.2 п. 141.1 ст. 141 ПКУ (п.п. 136.2.1 п. 136.2 ст. 136 ПКУ);

  Оподаткування Податком на доходи фізичних осіб, військовим збором страхових виплат.

  Відповідно до пп. 14.1.54 статті 14 розділу І ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI, доходом з джерелом його походження з України є будь-який дохід, отриманий резидентом або нерезидентом, у т. ч. від будь-яких видів їхньої діяльності на території України, її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні.

  Згідно з пп. 165.1.27 статті 165 розділу IV ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається сума страхового відшкодування, отримана платником податку за договором страхування від страховика-резидента, іншого ніж довгострокове страхування життя та недержавне пенсійне забезпечення, у разі виконання такої вимоги:

  під час страхування майна сума страхового відшкодування не може перевищувати вартість застрахованого майна, визначену за звичайними цінами на дату укладення страхового договору, збільшену на суму сплачених страхових платежів (страхових внесків, страхових премій).

  Проте, якщо умовами договору страхування рухомого майна, придбаного фізичною особою у кредит, передбачено, що вигодонабувачем у разі настання страхового випадку є банк та сума страхового відшкодування перераховується страховою компанією банку, який за рахунок своїх коштів погашає частину кредиту платника податку, то згідно з пп. 164.2.17 статті 164 ПКУ банк надає фізичній особі додаткове благо у вигляді погашення частини кредиту.При цьому відповідно до пп. 168.1.1 статті 168 ПКУ податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок зі суми такого доходу за його рахунок за ставками, визначеними у статті 167 ПКУ.

  Враховуючи вищевикладене, сума погашеного кредиту включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи та оподатковується на загальних підставах. При цьому банк вважається податковим агентом.

  Пунктом 163.1 ст. 163 Кодексу встановлено, що об'єктом оподаткування резидента є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до якого включається дохід, отриманий таким платником як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст. 165 Кодексу) (пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Кодексу).

  Ставка військового збору становить 1,5 %., об'єкта оподаткування, визначеного пп. 1.2 п. 16 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу (пп. 1.3 п. 16 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу).

  Підпунктом «в» пункту 164.2.16 ПКУ передбачено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються: сума страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади, сплачена будь-якою особою - резидентом за платника податку чи на його користь, крім сум, що сплачуються: роботодавцем-резидентом за свій рахунок за договорами добровільного медичного страхування в межах 30 відсотків нарахованої заробітної плати такому працівнику.

  Оподаткування Податком на додану вартість страхових виплат.

  Згідно з пп.196.1.3 п.196.1 ст.196 р. V Податкового кодексу України не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг із страхування, співстрахування або перестрахування особами, які мають ліцензію на здійснення страхової діяльності відповідно до закону, а також пов’язаних з такою діяльністю послуг страхових брокерів та страхових агентів.

  Таким чином, оскільки надання послуг із страхування і перестрахування не є об’єктом оподаткування, то виплата страхових платежів також не є об’єктом оподаткування ПДВ та операція з отримання таких страхових платежів чи операція з їх виплати не змінює суму податкового кредиту або податкових зобов’язань ані у застрахованої особи, ані у страхової компанії (страховика).

  Одночасно пунктом 198.5 статті 198 Кодексу визначено, що платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) в терміни, встановлені Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання та/або починають використовуватися в операціях, що не є об'єктом оподаткування, звільнених від оподаткування, що здійснюються платником податку в межах балансу, та в операціях, що не є господарською діяльністю.

  В випадку перерахування страхового відшкодування на СТО, послуги з ремонту автомобіля, який потрапив у ДТП, є об’єктом оподаткування ПДВ, а тому, незалежно від джерел надходження на рахунок СТО компенсації витрат на проведення такого ремонту, а саме: або частково у вигляді страхових виплат від страхової компанії, або у вигляді покриття франшизи від страхувальника, СТО на дату виникнення податкових зобов’язань повинна скласти податкову накладну на повну вартість послуг з ремонту такого автомобіля, зареєструвати її в ЄРПН та видати її власнику автомобіля, якщо він є зареєстрованим платником ПДВ.

  Податкова накладна складається та не видається отримувачу послуг у разі якщо СТО надаються послуги з ремонту автомобіля неплатникам ПДВ та згідно з п. 201.10 ст. 201 ПКУ така накладна реєструється в ЄРПН.

  Інформація про договір про надання фінансових послуг:

  а) наявність у клієнта права на відмову від договору про надання фінансових послуг;

  Клієнт має право відмовитись від договору страхування у випадках передбачених законом та/або укладеним договором страхування.

  б) строк, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору;

  Відповідно до ст. 28 Закону України «Про страхування» про намір достроково припинити дію договору страхування будь-яка сторона зобов'язана повідомити іншу не пізніш як за 30 календарних днів до дати припинення дії договору страхування, якщо інше ним не передбачено.

  Окрім вищезазначеної норми Закону, кожен договір страхування містить розділ, в якому детально викладено погоджений сторонами порядок дострокового припинення дії договору, який є обов’язковим для виконання сторонами договору страхування.

  в) мінімальний строк дії договору (якщо застосовується);

  Строк дії договору страхування встановлюється індивідуально відповідно до обраних Клієнтом Програм страхування та /або законодавчо встановлених мінімальних строків дії договорів обов’язкового страхування.

  г) наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, права дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій;

  Відповідно до ст. 28 Закону України «Про страхування»:

  • Дію договору страхування може бути достроково припинено за вимогою страхувальника або страховика, якщо це передбачено умовами договору страхування.
  • Про намір достроково припинити дію договору страхування будь-яка сторона зобов'язана повідомити іншу не пізніш як за 30 календарних днів до дати припинення дії договору страхування, якщо інше ним не передбачено.
  • У разі дострокового припинення дії договору страхування, крім договору страхування життя, за вимогою страхувальника страховик повертає йому страхові платежі за період, що залишився до закінчення дії договору, з відрахуванням нормативних витрат на ведення справи, визначених при розрахунку страхового тарифу, фактичних виплат страхових сум та страхового відшкодування, що були здійснені за цим договором страхування. Якщо вимога страхувальника обумовлена порушенням страховиком умов договору страхування, то останній повертає страхувальнику сплачені ним страхові платежі повністю.
  • У разі дострокового припинення договору страхування, крім страхування життя, за вимогою страховика страхувальнику повертаються повністю сплачені ним страхові платежі. Якщо вимога страховика обумовлена невиконанням страхувальником умов договору страхування, то страховик повертає йому страхові платежі за період, що залишився до закінчення дії договору, з вирахуванням нормативних витрат на ведення справи, визначених при розрахунку страхового тарифу, фактичних виплат страхових сум та страхового відшкодування, що були здійснені за цим договором страхування.

  Окрім вищезазначеної норми Закону, кожен договір страхування містить розділ, в якому детально викладено погоджений сторонами порядок дострокового припинення дії договору, який є обов’язковим для виконання сторонами договору страхування.

  ґ) порядок внесення змін та доповнень до договору;

  Внесення змін та доповнень до Договору здійснюється шляхом укладення між Страхувальником, Вигодонабувачем (за наявності) та Страховиком додаткової угоди до Договору страхування.

  д) неможливість збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги;

  Процентні ставки в договорі страхування не застосовуються.

  Інформація про механізми захисту прав споживачів фінансових послуг:

  Порядок розгляду звернень споживачів

  а) можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг:

  З метою врегулювання спірних питань під час надання послуг страхування Клієнт (Страхувальник, Споживач) має обрати наступні способи захисту своїх прав та/або інтересів:

  1. Безпосереднє звернення до Страховика. Розгляд звернень Клієнтів (Споживачів) страхових послуг здійснюється відділом інформаційної підтримки клієнтів ТДВ «Експрес Страхування». Клієнти можуть звернутись з письмовим зверненням шляхом направлення поштовою кореспонденції за адресою: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22 або шляхом направлення електронного повідомлення на адресу: Express.Ins@express-group.com.ua
  2. Звернення зі скаргою до:
   • Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів захисту споживачів (місцезнаходження 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1);
   • Управління захисту прав споживачів фінансових послуг Національного банку України (Адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601; адреса для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ-8, 01601, телефон: 0 800 505 240; e-mail: nbu@bank.gov.ua); посилання на сторінку НБУ для захисту прав споживачів: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection
   • Моторного (транспортного) страхового бюро України (місцезнаходження офісу: м. Київ, Русанівський бульвар, буд. 8. Поштова адреса: 02002, Київ-2, а/с 272)
  3. Вирішення спору в судовому порядку.

  б) Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства.

  З метою забезпечення майбутніх виплат страхових сум і страхового відшкодування залежно від видів страхування (перестрахування) Страховик утворює страхові резерви в порядку, визначеному ст. 31 Закону України «Про страхування» та Методикою формування страхових резервів за видами страхування, іншими, ніж страхування життя, затвердженою Розпорядженням Держфінпослуг від 17.12.2004 № 3104 зі змінами та доповненнями.

  2022

  Звітність за 2022 р.

  Звіт незалежного аудитора

  Звіт з надання впевненості

  Звіт про управління

  2021

  Свідоцтво про реєстрацію фін.установи від 10.12.2021

  Звітність за 2021 р.

  Звіт про управління

  Звіт незалежного аудитора

  Звіт з надання впевненості

  2020

  Звітність за 2020 р.

  Звіт

  Звіт з надання впевненості

  Звіт про управління

  2019

  Звітність за 2019 р.

  Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.2019

  Звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2019

  Спеціальний звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2019

  2018

  Звітність за 2018 р.

  Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.2018

  Звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2018

  2017

  Баланс на 31.12.2017

  Звіт про фінансові результати на 31.12.2017

  Звіт про рух грошових коштів за 2017 р.

  Звіт про власний капітал за 2017 р.

  Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.2017

  Звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2017

  2016

  Баланс на 31.12.16

  Звіт про фін. результати на 31.12.16

  Звіт про рух грошових коштів за 2016 р.

  Звіт про власний капітал за 2016 р.

  Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.16 р.

  Висновок незалежного аудиту станом на 31.12.2016 р.

  Аудиторський висновок станом на 31.12.16 р.

  2015

  Фінансова звітність за 2015 рік

  Аудиторський висновок

  Лист №1

  Лист №2

  Лист №3

  Лист №4

  Лист №5

  Лист №6

  Лист №7

  Лист №8

  2014

  Фінансова звітність за 2014 рік

  Аудиторський висновок на 31.12.14

  Баланс на 31.12.14

  Звіт про фін. результат. на 31.12.14

  Звіт про рух коштів на 31.12.14

  Звіт про власний капітал на 31.12.14

  2013

  Фінансовий звіт за 2013 рік

  Аудиторський висновок

  Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу)

  АВ 429901

  Добровільне страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій

  АВ 429897

  Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  АВ 429894

  Добровільне страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ

  АВ 429902

  Добровільне страхування майна крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) вантажів та багажу (вантажобагажу)

  АВ 429903

  Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я)

  АВ 500412

  Добровільне страхування наземного транспорту (крім залізничного)

  АВ 429899

  Добровільне страхування від нещасних випадків

  АВ 429898

  Добровільне страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  АВ 500408

  Добровільне страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  АВ 500409

  Добровільне страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту)

  АВ 500410

  Добровільне страхування залізничного транспорту

  АВ 500411

  Добровільне страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту)

  АВ 429895

  Добровільне страхування повітряного транспорту

  АВ 500413

  Добровільне страхування фінансових ризиків

  АВ 429896

  Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  АВ 429900

  Обов'язкове особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і организаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)

  АВ 594253

  Обов'язкове страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

  АВ 594256

  Рішення Нацкомфінпослуг України про переоформлення ліцензії Обов'язкового страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на безстрокову

  Рішення Нацкомфінпослуг України

  Обов'язкове страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів

  АВ 594255

  Обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварії екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру

  АВ 594254

  Обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті

  АВ 594258

  Обов'язкове страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування

  АВ 594257

  Обов'язкове страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту

  АД 039980

  Структура власності (схема)

  Власники істотної участі

  Остаточні ключові учасники

  Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 25.03.2020

  Добровільне страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила

  Дата реєстрації: 25.02.2020

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 18.09.2020

  Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 29.03.2019

  Добровільне страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 10.09.2019

  Добровільне страхування майна крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) вантажів та багажу (вантажобагажу)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила

  Дата реєстрації: 29.03.2019

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 18.09.2020

  Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я)

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 23.05.2019

  Добровільне страхування наземного транспорту (крім залізничного)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 21.09.2017

  Зміни №1 до Правил

  Дата реєстрації: 10.07.2018

  Добровільне страхування від нещасних випадків

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 29.03.2019

  Зміни та Доповнення №1

  Дата реєстрації: 04.04.2013

  Добровільне страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 21.11.2019

  Добровільне страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Добровільне страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту)

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 10.10.2019

  Добровільне страхування залізничного транспорту

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Добровільне страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Добровільне страхування повітряного транспорту

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 17.12.2019

  Добровільне страхування фінансових ризиків

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Додаток №1

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Додаток №2

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 30.07.2020

  Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 18.07.2019

  Страховий продукт «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»

  Загальні умови страхового продукту «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»

  Редакція з 01.01.2024 р.

  Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»

  Редакція з 01.01.2024 р.

  Страховий продукт «Житло без огляду»

  Загальні умови страхового продукту «Житло без огляду» - комплексне страхування майна та відповідальності перед третіми особами

  Редакція з 10.01.2024 р.

  Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Житло без огляду» - комплексне страхування майна та відповідальності перед третіми особами

  Редакція з 10.01.2024 р.

  8 березня для жінок – Автоцивілка для всіх

  Офіційні умови

  Сертифікат від ТДВ «Експрес Страхування» на суму 1 000 грн. на отримання послуг страхування

  Офіційні умови

  Публічна Пропозиція щодо укладення Договору комплексного страхування майна та відповідальності перед третіми особами

  Загальні умови страхування

  Редакція з 05.02.2024 р.

  Публічна Пропозиція щодо укладення Договору добровільного страхування від нещасних випадків на транспорті - Загальні умови страхування

  Загальні умови страхування

  Редакція з 20.12.2023 р.

  Загальні умови страхування

  Редакція з 05.02.2024 р.

  Публічна Пропозиція щодо укладення Договору добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту

  Загальні умови страхування

  Редакція з 01.09.2023 р.

  Загальні умови страхування

  Редакція з 05.02.2024 р.

  Порядок застосування коригуючого коефіцієнта бонус-малус

  Порядок

  Дата публікації: 19.08.2019

  Порядок

  Дата публікації: 31.05.2022

  Договір (оферта) добровільного страхування наземного транспорту в рамках співробітництва з КБ «ПриватБанк»

  Загальні умови страхування

  Редакція від 06.09.2021

  Загальні умови страхування

  Редакція від 30.11.2021

  Загальні умови страхування

  Редакція від 19.05.2022

  Загальні умови страхування

  Редакція від 17.03.2023

  Загальні умови страхування

  Редакція від 01.05.2023

  Загальні умови страхування

  Редакція від 01.01.2024

  Публічні умови страхування є однаковими та незмінними для всіх договорів страхування добровільного страхування наземного транспорту «КАСКО», які укладаються з ТДВ «Експрес Страхування»

  Актуальний перелік агентів, з якими співпрацює ТДВ «Експрес Страхування»

  Перелік осіб, які надають посередницькі послуги (агентів)

  Антикорупційна програма ТДВ «Експрес Страхування»

  Антикорупційна програма