Головна > Про компанію

Про компанію

ТДВ "Експрес Страхування" було засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку - Корпорації "УкрАВТО"

Факти про компанію

12років

на ринку страхування

топ10

з продажу КАСКО

48

агентських представництв по Україні

"УкрАВТО"

заснована лідером автомобільного ринку

190%

запас платоспроможності

від 5 днів

строк виплати з КАСКО

52,3 млн грн

сплачено клієнтам у
1 кварталі 2021 року

"Єдине вікно"

оформлення подій на СТО

Фінасова надійність

СК «Експрес Страхування» має високоліквідні активи, які становлять майже 80% всіх активів, що дає компанії змогу проводити виплати у найкоротші терміни.

Фактичний запас платоспроможності «Експрес Страхування» станом на 31.03.21 становить 161,4 млн грн., що на 32% вище аналогічного показника минулого року та 76,4 млн грн. (у 1,9 разів) перевищує розрахунковий нормативний показник, встановлений Законом України «Про страхування».

За підсумками січня-березня 2021 року СК «Експрес Страхування» виплатила клієнтам майже 52,3 млн грн., що на 40,1% перевищує аналогічний показник минулого року. Найбільші виплати відбулись за договорами КАСКО – близько 45,7 млн грн., що становить 87% всіх виплат.

Страхові премії компанії за цей період зросли на 35,5% та склали 125,0 млн грн. Кількість укладених договорів збільшилась на 19,2%, в тому числі договорів КАСКО – на 29,5%. При цьому 75% існуючих клієнтів продовжили існуючі договори КАСКО на наступний період.

Замовте поліс просто зараз!

Ви можете обрати тільки потрібне Вам покриття

Підібрати поліс

Ми першими впровадили врегулювання подій за принципом "Єдиного вікна" - без необхідності візиту до страхової компанії

Середній термін виплати відшкодування на сервісний центр-партнер - від 5 діб

Що таке «Єдине вікно» від СК «Експрес Страхування»?

 • Оформлення всіх необхідних документів по страховій події та заяви відбувається на зручній для Вас СТО;
 • Ви маєте можливість ознайомитись з технічною базою СТО, де буде здійснено відновлювальний ремонт Вашого авто;
 • Спеціалісти Компанії відслідковують строки та якість робіт СТО-партнерів та здійснюють контроль якості відновлювального ремонту за участю експерта;
 • При незначних пошкодженнях – ремонт проводиться відразу при оформленні документів про подію (до виплати).

Публічна інформація

ТДВ «Експрес Страхування» було засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО».

«Експрес Страхування» єдина в Україні страхова компанія, яка надає унікальний сервіс КАСКО для своїх клієнтів: від моменту укладання договору страхування та виплати за ремонт автомобіля до повного його відновлення в разі настання страхової події по всій території України.

Партнерські відносити з офіційними СТО та спільні ІТ-рішення дозволяють Компанії забезпечувати своїх клієнтів додатковим сервісом, який гарантує виконання термінів відновлення автомобіля при незмінній якості ремонту в дилерських центрах. Саме тому кількість задоволених клієнтів щороку зростає, а компанія займає високі позиції в рейтингах.

Оформлення більшості подій по КАСКО та ОСЦПВ відбувається за принципом «єдиного вікна» – в сервісному центрі автодилера, без необхідності візиту в офіс СК.

Рейтинги

Компанія входить в число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 5 років поспіль знаходиться в ТОП-10 страхових компаній за виплатами та преміями по КАСКО. Крім того «Експрес Страхування» вже 2 роки підряд отримує найвищі оцінки по кожному з трьох ключових показників рейтингу Моторно-транспортного страхового бюро України «Світлофор»: за рівнем загальної оцінки діяльності та якості врегулювання збитків, а також за рівнем скарг від потерпілих.

За підсумками 2020 року на страховому ринку України, згідно з рейтингом «Insurance TOP», ТДВ «Експрес Страхування» посідає:

 • 8 місце за обсягом страхових премій та виплат КАСКО;
 • 17 місце за обсягом чистих страхових резервів.

На виконання ч.1,2 ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» Товариство з додатковою відповідальністю «Експрес Страхування»(надалі – Страховик) до укладення з клієнтом договору про надання фінансової послуги додатково надає йому наступну інформацію:

Повне найменування: Товариство з додатковою відповідальністю «Експрес Страхування»

Скорочене найменування: ТДВ «Експрес Страхування»

Юридична адреса: 01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 15/2

Фактична адреса: 01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 15/2

Тел.: (+38 044) 594 87 00

Відокремлені структурні підрозділи відсутні

Відомості про державну реєстрацію ТДВ «Експрес Страхування»: код ЄДРПОУ 36086124

Інформація щодо включення фінансової установи до відповідного державного реєстру фінансових установ: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи № СТ 552 від 25.09.2008р.

Види діяльності:

Код КВЕД 65.12 Інші види страхування, крім страхування життя (основний)

Код КВЕД 65.20 Перестрахування

Код КВЕД 66.22 Діяльність страхових агентів і брокерів

Інформація щодо наявності в особи, яка надає фінансові послуги, права на надання відповідної фінансової послуги:

ТДВ «Експрес Страхування» надає фінансові послуги з наступних видів страхування:

 1. Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу);
 2. Добровільне страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій;
 3. Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 4. Добровільне страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ;
 5. Добровільне страхування майна крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) вантажів та багажу (вантажобагажу);
 6. Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я);
 7. Добровільне страхування наземного транспорту (крім залізничного);
 8. Добровільне страхування від нещасних випадків;
 9. Добровільне страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 10. Добровільне страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 11. Добровільне страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту);
 12. Добровільне страхування залізничного транспорту;
 13. Добровільне страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту);
 14. Добровільне страхування повітряного транспорту;
 15. Добровільне страхування фінансових ризиків;
 16. Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);
 17. Обов'язкове особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд);
 18. Обов'язкове страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
 19. Обов'язкове страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів;
 20. Обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварії екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру;
 21. Обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті;
 22. Обов'язкове страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування;
 23. Обов'язкове страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту.

ТДВ «Експрес Страхування» має 23 чинні ліцензії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на право здійснення страхування з вищезазначених видів страхування.

З переліком ліцензій ТДВ «Експрес Страхування» можна ознайомитись на офіційному веб-сайті страховика в розділі «Про компанію/Ліцензії» за адресою: https://www.express-insurance.com.ua/about

Номер безоплатної багатоканальної телефонної лінії страховика (фіксація повідомлень про страхові випадки): 0 800 502 300

Склад керівного органу (Дирекції) ТДВ«Експрес Страхування»:

Директор – Щучьєва Тетяна Андріївна

Член Дирекції – Головний бухгалтер – Бадрук Олена Петрівна

Відомості про власників істотної участі (у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою):

Власник істотної участі - ВАСАДЗЕ ТАРІЕЛ ШАКРОВИЧ

Кінцевий бенефіціарний власник - ВАСАДЗЕ ТАРІЕЛ ШАКРОВИЧ

Інформація про кількість акцій фінансової установи та розмір часток, які знаходяться у власності членів її виконавчого органу, а також перелік осіб, частки яких у статутному капіталі фінансової установи або належна їм кількість акцій фінансової установи перевищують 5 відсотків:

Страховик здійснює господарську діяльність у формі товариства з додатковою відповідальністю. Розмір статутного капіталу ТДВ «Експрес Страхування» становить 44 500 000,00 грн. Приватне акціонерне товариство «Українська автомобільна корпорація» володіє часткою, що відповідає 99,8 % Статутного капіталу Товариства. Члени виконавчого органу Товариства не володіють частками у статутному капіталі Товариства.

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця

10.00 – 18.00 (м. Київ)

09.00 – 18.00 (інші міста)

Субота, неділя

вихідні дні

Порядок надання послуг страхування:

Для укладання договору страхування страхувальник ( клієнт) подає страховику письмову заяву за формою, встановленою страховиком, або іншим чином заявляє про свій намір укласти договір страхування. Страховик має право запросити у клієнта (страхувальника):

 • баланс або довідку про фінансовий стан, підтверджені аудитором (аудиторською фірмою), та інші документи, необхідні для оцінки страховиком страхового ризику;
 • інформацію та документи, необхідні для здійснення ідентифікації клієнта (страхувальника)згідно вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
 • Договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю відповідно до Закону України "Про дорожній рух", укладаються страховиками за умови проходження транспортними засобами обов’язкового технічного контролю, якщо вони згідно з протоколом перевірки технічного стану визнані технічно справними.

  Договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів укладаються на строк, що не перевищує строку чергового проходження транспортним засобом обов’язкового технічного контролю відповідно до вимог Закону України "Про дорожній рух".

  Договір страхування набирає чинності з моменту внесення першого страхового платежу, якщо інше не передбачено договором страхування.

  Інформація про вартість, ціну/тарифи, розмір плати (проценти) щодо фінансових послуг залежно від виду фінансової послуги:

  Відповідно до ст.10 Закону України «Про страхування» страховий платіж (страховий внесок, страхова премія) - плата за страхування, яку страхувальник зобов’язаний внести страховику згідно з договором страхування; страховий тариф - ставка страхового внеску з одиниці страхової суми за визначений період страхування. Страхові тарифи при добровільній формі страхування обчислюються страховиком актуарно (математично) на підставі відповідної статистики настання страхових випадків.

  Вартість кожної послуги розраховується та зазначається в договорі страхування Страховиком індивідуально відповідно до тарифів, встановлених законодавчо та/або визначених Правилами страхування, розроблених ТДВ «Експрес Страхування» та затверджених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

  Базові страхові тарифи по добровільним видам страхування та методика застосування коригувальних коефіцієнтів по кожному виду страхування наведена у Правилах страхування, які можна передивитись на сайті Страховика.

  Інформація про фінансову послугу - загальну суму зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити клієнт, включно з податками, або якщо конкретний розмір не може бути визначений - порядок визначення таких витрат:

  Оподаткування страхових премій Страховою компанією.

  Відповідно до п. 136.2 ст. 136 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) під час провадження страхової діяльності юридичних осіб - резидентів одночасно із ставкою податку на прибуток, визначеною у п. 136.1 ст. 136 ПКУ, ставки податку на дохід встановлюються у таких розмірах:

  - 3 відсотки за договорами страхування від об’єкта оподаткування, що визначається у п.п. 141.1.2 п. 141.1 ст. 141 ПКУ (п.п. 136.2.1 п. 136.2 ст. 136 ПКУ);

  Оподаткування Податком на доходи фізичних осіб, військовим збором страхових виплат.

  Відповідно до пп. 14.1.54 статті 14 розділу І ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI, доходом з джерелом його походження з України є будь-який дохід, отриманий резидентом або нерезидентом, у т. ч. від будь-яких видів їхньої діяльності на території України, її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні.

  Згідно з пп. 165.1.27 статті 165 розділу IV ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається сума страхового відшкодування, отримана платником податку за договором страхування від страховика-резидента, іншого ніж довгострокове страхування життя та недержавне пенсійне забезпечення, у разі виконання такої вимоги:

  під час страхування майна сума страхового відшкодування не може перевищувати вартість застрахованого майна, визначену за звичайними цінами на дату укладення страхового договору, збільшену на суму сплачених страхових платежів (страхових внесків, страхових премій).

  Проте, якщо умовами договору страхування рухомого майна, придбаного фізичною особою у кредит, передбачено, що вигодонабувачем у разі настання страхового випадку є банк та сума страхового відшкодування перераховується страховою компанією банку, який за рахунок своїх коштів погашає частину кредиту платника податку, то згідно з пп. 164.2.17 статті 164 ПКУ банк надає фізичній особі додаткове благо у вигляді погашення частини кредиту.При цьому відповідно до пп. 168.1.1 статті 168 ПКУ податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок зі суми такого доходу за його рахунок за ставками, визначеними у статті 167 ПКУ.

  Враховуючи вищевикладене, сума погашеного кредиту включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи та оподатковується на загальних підставах. При цьому банк вважається податковим агентом.

  Пунктом 163.1 ст. 163 Кодексу встановлено, що об'єктом оподаткування резидента є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до якого включається дохід, отриманий таким платником як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст. 165 Кодексу) (пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Кодексу).

  Ставка військового збору становить 1,5 %., об'єкта оподаткування, визначеного пп. 1.2 п. 16 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу (пп. 1.3 п. 16 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу).

  Оподаткування Податком на додану вартість страхових виплат.

  Згідно з пп.196.1.3 п.196.1 ст.196 р. V Податкового кодексу України не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг із страхування, співстрахування або перестрахування особами, які мають ліцензію на здійснення страхової діяльності відповідно до закону, а також пов’язаних з такою діяльністю послуг страхових брокерів та страхових агентів.

  Таким чином, оскільки надання послуг із страхування і перестрахування не є об’єктом оподаткування, то виплата страхових платежів також не є об’єктом оподаткування ПДВ та операція з отримання таких страхових платежів чи операція з їх виплати не змінює суму податкового кредиту або податкових зобов’язань ані у застрахованої особи, ані у страхової компанії (страховика).

  Одночасно пунктом 198.5 статті 198 Кодексу визначено, що платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) в терміни, встановлені Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання та/або починають використовуватися в операціях, що не є об'єктом оподаткування, звільнених від оподаткування, що здійснюються платником податку в межах балансу, та в операціях, що не є господарською діяльністю.

  В випадку перерахування страхового відшкодування на СТО, послуги з ремонту автомобіля, який потрапив у ДТП, є об’єктом оподаткування ПДВ, а тому, незалежно від джерел надходження на рахунок СТО компенсації витрат на проведення такого ремонту, а саме: або частково у вигляді страхових виплат від страхової компанії, або у вигляді покриття франшизи від страхувальника, СТО на дату виникнення податкових зобов’язань повинна скласти податкову накладну на повну вартість послуг з ремонту такого автомобіля, зареєструвати її в ЄРПН та видати її власнику автомобіля, якщо він є зареєстрованим платником ПДВ.

  Податкова накладна складається та не видається отримувачу послуг у разі якщо СТО надаються послуги з ремонту автомобіля неплатникам ПДВ та згідно з п. 201.10 ст. 201 ПКУ така накладна реєструється в ЄРПН.

  Інформація про договір про надання фінансових послуг:

  а) наявність у клієнта права на відмову від договору про надання фінансових послуг;

  Клієнт має право відмовитись від договору страхування у випадках передбачених законом та/або укладеним договором страхування.

  б) строк, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору;

  Відповідно до ст. 28 Закону України «Про страхування» про намір достроково припинити дію договору страхування будь-яка сторона зобов'язана повідомити іншу не пізніш як за 30 календарних днів до дати припинення дії договору страхування, якщо інше ним не передбачено.

  Окрім вищезазначеної норми Закону, кожен договір страхування містить розділ, в якому детально викладено погоджений сторонами порядок дострокового припинення дії договору, який є обов’язковим для виконання сторонами договору страхування.

  в) мінімальний строк дії договору (якщо застосовується);

  Строк дії договору страхування встановлюється індивідуально відповідно до обраних Клієнтом Програм страхування та /або законодавчо встановлених мінімальних строків дії договорів обов’язкового страхування.

  г) наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, права дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій;

  Відповідно до ст. 28 Закону України «Про страхування»:

  • Дію договору страхування може бути достроково припинено за вимогою страхувальника або страховика, якщо це передбачено умовами договору страхування.
  • Про намір достроково припинити дію договору страхування будь-яка сторона зобов'язана повідомити іншу не пізніш як за 30 календарних днів до дати припинення дії договору страхування, якщо інше ним не передбачено.
  • У разі дострокового припинення дії договору страхування, крім договору страхування життя, за вимогою страхувальника страховик повертає йому страхові платежі за період, що залишився до закінчення дії договору, з відрахуванням нормативних витрат на ведення справи, визначених при розрахунку страхового тарифу, фактичних виплат страхових сум та страхового відшкодування, що були здійснені за цим договором страхування. Якщо вимога страхувальника обумовлена порушенням страховиком умов договору страхування, то останній повертає страхувальнику сплачені ним страхові платежі повністю.
  • У разі дострокового припинення договору страхування, крім страхування життя, за вимогою страховика страхувальнику повертаються повністю сплачені ним страхові платежі. Якщо вимога страховика обумовлена невиконанням страхувальником умов договору страхування, то страховик повертає йому страхові платежі за період, що залишився до закінчення дії договору, з вирахуванням нормативних витрат на ведення справи, визначених при розрахунку страхового тарифу, фактичних виплат страхових сум та страхового відшкодування, що були здійснені за цим договором страхування.

  Окрім вищезазначеної норми Закону, кожен договір страхування містить розділ, в якому детально викладено погоджений сторонами порядок дострокового припинення дії договору, який є обов’язковим для виконання сторонами договору страхування.

  ґ) порядок внесення змін та доповнень до договору;

  Внесення змін та доповнень до Договору здійснюється шляхом укладення між Страхувальником, Вигодонабувачем (за наявності) та Страховиком додаткової угоди до Договору страхування.

  д) неможливість збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги;

  Процентні ставки в договорі страхування не застосовуються.

  Інформація про механізми захисту прав споживачів фінансових послуг:

  а) можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг:

  З метою врегулювання спірних питань під час надання послуг страхування Клієнт (Страхувальник, Споживач) має обрати наступні способи захисту своїх прав та/або інтересів:

  1. Безпосереднє звернення до Страховика. Розгляд звернень Клієнтів (Споживачів) страхових послуг здійснюється Департаментом врегулювання збитків та обслуговування клієнтів спільно з юридичним відділом ТДВ «Експрес Страхування». Клієнти можуть звернутись з письмовим зверненням шляхом направлення поштовою кореспонденції за адресою: 01024, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 15/2 або шляхом направлення електронного повідомлення на адресу: Express.Ins@express-group.com.ua
  2. Звернення зі скаргою до:
   • Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів захисту споживачів (місцезнаходження 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1);
   • Управління захисту прав споживачів фінансових послуг Національного банку України (Адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601; адреса для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ-8, 01601, телефон: 0 800 505 240; e-mail: nbu@bank.gov.ua)
   • Моторного (транспортного) страхового бюро України (місцезнаходження офісу: м. Київ, Русанівський бульвар, буд. 8. Поштова адреса: 02002, Київ-2, а/с 272)
  3. Вирішення спору в судовому порядку.

  б) Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства.

  З метою забезпечення майбутніх виплат страхових сум і страхового відшкодування залежно від видів страхування (перестрахування) Страховик утворює страхові резерви в порядку, визначеному ст. 31 Закону України «Про страхування» та Методикою формування страхових резервів за видами страхування, іншими, ніж страхування життя, затвердженою Розпорядженням Держфінпослуг від 17.12.2004 № 3104 зі змінами та доповненнями.

  2020

  Звітність за 2020 р.

  Звіт

  Звіт з надання впевненості

  Звіт про управління

  2019

  Звітність за 2019 р.

  Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.2019

  Звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2019

  Спеціальний звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2019

  2018

  Звітність за 2018 р.

  Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.2018

  Звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2018

  2017

  Баланс на 31.12.2017

  Звіт про фінансові результати на 31.12.2017

  Звіт про рух грошових коштів за 2017 р.

  Звіт про власний капітал за 2017 р.

  Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.2017

  Звіт незалежного аудитора станом на 31.12.2017

  2016

  Баланс на 31.12.16

  Звіт про фін. результати на 31.12.16

  Звіт про рух грошових коштів за 2016 р.

  Звіт про власний капітал за 2016 р.

  Примітки до річної фінансової звітності на 31.12.16 р.

  Висновок незалежного аудиту станом на 31.12.2016 р.

  Аудиторський висновок станом на 31.12.16 р.

  2015

  Фінансова звітність за 2015 рік

  Аудиторський висновок

  Лист №1

  Лист №2

  Лист №3

  Лист №4

  Лист №5

  Лист №6

  Лист №7

  Лист №8

  2014

  Фінансова звітність за 2014 рік

  Аудиторський висновок на 31.12.14

  Баланс на 31.12.14

  Звіт про фін. результат. на 31.12.14

  Звіт про рух коштів на 31.12.14

  Звіт про власний капітал на 31.12.14

  2013

  Фінансовий звіт за 2013 рік

  Аудиторський висновок

  Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу)

  АВ 429901

  Добровільне страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій

  АВ 429897

  Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  АВ 429894

  Добровільне страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ

  АВ 429902

  Добровільне страхування майна крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) вантажів та багажу (вантажобагажу)

  АВ 429903

  Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я)

  АВ 500412

  Добровільне страхування наземного транспорту (крім залізничного)

  АВ 429899

  Добровільне страхування від нещасних випадків

  АВ 429898

  Добровільне страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  АВ 500408

  Добровільне страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  АВ 500409

  Добровільне страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту)

  АВ 500410

  Добровільне страхування залізничного транспорту

  АВ 500411

  Добровільне страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту)

  АВ 429895

  Добровільне страхування повітряного транспорту

  АВ 500413

  Добровільне страхування фінансових ризиків

  АВ 429896

  Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  АВ 429900

  Обов'язкове особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і организаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)

  АВ 594253

  Обов'язкове страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

  АВ 594256

  Рішення Нацкомфінпослуг України про переоформлення ліцензії Обов'язкового страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на безстрокову

  Рішення Нацкомфінпослуг України

  Обов'язкове страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів

  АВ 594255

  Обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварії екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру

  АВ 594254

  Обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті

  АВ 594258

  Обов'язкове страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування

  АВ 594257

  Обов'язкове страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту

  АД 039980

  Структура власності (схема)

  Власники істотної участі

  Остаточні ключові учасники

  Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 25.03.2020

  Добровільне страхування виданих гарантій (порук) та прийнятих гарантій

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила

  Дата реєстрації: 25.02.2020

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 18.09.2020

  Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 29.03.2019

  Добровільне страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 10.09.2019

  Добровільне страхування майна крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту) вантажів та багажу (вантажобагажу)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила

  Дата реєстрації: 29.03.2019

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 18.09.2020

  Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров’я)

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 23.05.2019

  Добровільне страхування наземного транспорту (крім залізничного)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 21.09.2017

  Зміни №1 до Правил

  Дата реєстрації: 10.07.2018

  Добровільне страхування від нещасних випадків

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 29.03.2019

  Зміни та Доповнення №1

  Дата реєстрації: 04.04.2013

  Добровільне страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 21.11.2019

  Добровільне страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Добровільне страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту)

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 10.10.2019

  Добровільне страхування залізничного транспорту

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Добровільне страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Добровільне страхування повітряного транспорту

  Правила

  Дата реєстрації: 12.11.2009

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 17.12.2019

  Добровільне страхування фінансових ризиків

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Додаток №1

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Додаток №2

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 30.07.2020

  Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)

  Правила

  Дата реєстрації: 23.10.2008

  Правила (нова редакція)

  Дата реєстрації: 18.07.2019

  8 березня для жінок – Автоцивілка для всіх

  Офіційні умови

  Сертифікат від ТДВ «Експрес Страхування» на суму 1 000 грн. на отримання послуг страхування

  Офіційні умови

  Ведучому партнеру найбільшого автовиробника, дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг «УкрАВТО» на постійну роботу потрібен провідний фахівець відділу врегулювання збитків.

  Обов’язки:

  • розгляд пакету документів;
  • перевірка термінів та умов договорів страхування;
  • визначення страхової/не страхової події;
  • оформлення запитів до компетентних органів;
  • направлення запитів до банку, листів клієнтам та ін. по необхідності;
  • передача заявок в експертний відділ для проведення розрахунку;
  • постановка задач в колл-центр для інформування клієнтів по різним питанням;
  • доукомплектування справ;
  • оформлення страхових актів;
  • підготовка відповідей на звернення клієнтів та потерпілих осіб;
  • підготовка відмов у виплаті страхового відшкодування.

  Вимоги:

  • досвід у врегулюванні випадків по КАСКО та ОСЦПВВНТЗ;
  • вища освіта;
  • уміння спілкуватись з клієнтами;
  • відповідальність, уважність, командна робота, відсутність шкідливих звичок, висока самоорганізація, пунктуальність.

  Пропонуємо:

  • офіційне оформлення згідно трудового законодавства;
  • графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 8-ми годинний робочий день;
  • адреса офісу: пр. Степана Бандери, 22. Метро Петрівка;
  • стабільна оплата праці;
  • перспектива кар'єрного і професійного зростання.

  s.knir@express-group.com.ua

  Ведучому партнеру найбільшого автовиробника, дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг «УкрАВТО» на постійну роботу потрібен фахівець відділу розрахунків.

  Обов’язки:

  • перевірка системних нарахувань взаєморозрахунків з контрагентами;
  • формування звіту про системні помилки;
  • погодження реєстрів з партнерами згідно агентських договорів та формування актів виконаних робіт;
  • формування звітів для керівництва.

  Вимоги:

  • вища освіта, бажано економічна;
  • впевнений користувач Microsoft Office (Exсel, Word, Outlook); вітається досвід роботи в 1С та вміння працювати з великими масивами в Exсel.
  • грамотна усна і письмова українська мова;
  • відповідальність, старанність, уважність, порядність, здатність швидко навчатися новому, комунікабельність, вміння працювати в мультизадачному режимі, цілеспрямованість, спрямованість на результат; висока самоорганізація, пунктуальність.

  Пропонуємо:

  • офіційне оформлення згідно трудового законодавства;
  • графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 8-ми годинний робочий день;
  • адреса офісу: пр. Степана Бандери, 22. Метро Петрівка;
  • стабільна оплата праці;
  • перспектива кар'єрного і професійного зростання.

  s.knir@express-group.com.ua

  Ведучому партнеру найбільшого автовиробника, дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг «УкрАВТО» на постійну роботу потрібен фахівець відділу супроводу мережі.

  Обов’язки:

  • індивідуальні котирування запитів агентської мережі;
  • оформлення діючих програм лояльності (в інформаційній системі);
  • забезпечення внутрішнього документообігу;
  • консультації, супровід роботи агентської мережі (в т.ч. шляхом відображення інформації в інформаційній системі).

  Вимоги:

  • вища освіта, бажано економічна;
  • впевнений користувач Microsoft Office, Outlook;
  • вміння працювати в великими масивами даних;
  • грамотна усна і письмова українська мова;
  • відповідальність, висока самоорганізація, пунктуальність.

  Пропонуємо:

  • офіційне оформлення згідно трудового законодавства;
  • графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 8-ми годинний робочий день;
  • адреса офісу: пр. Степана Бандери, 22. Метро Петрівка;
  • стабільна оплата праці;
  • перспектива кар'єрного і професійного зростання.

  s.knir@express-group.com.ua

  Ведучому партнеру найбільшого автовиробника, дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг «УкрАВТО» на постійну роботу потрібен фахівець з питань кредитування та страхування.

  Обов’язки:

  • консультування клієнтів у частині кредитування та страхування;
  • залучення клієнтів;
  • продаж страхових та кредитних продуктів;
  • ведення звітності про виконану роботу та планування.

  Вимоги:

  • вища освіта (бажано фінансова, економічна);
  • досвід роботи не менше 2-х років у сфері страхування, банківській сфері, продажу;
  • ПК на рівні користувача;
  • відповідальність, порядність, аналітичні здібності, хороші комунікативні навики, бажання працювати та професійно рости.

  Пропонуємо:

  • офіційне оформлення згідно трудового законодавства;
  • графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 8-ми годинний робочий день;
  • адреса офісу: Київ, Столичне шосе, 90, Автомобільний дім Україна Мерседес Бенц;
  • стабільна оплата праці;
  • перспектива кар'єрного і професійного зростання.

  s.knir@express-group.com.ua

  Ведучому партнеру найбільшого автовиробника, дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг «УкрАВТО» на постійну роботу потрібен фахівець з питань кредитування та страхування.

  Обов’язки:

  • консультування клієнтів у частині кредитування та страхування;
  • залучення клієнтів;
  • продаж страхових та кредитних продуктів;
  • ведення звітності про виконану роботу та планування.

  Вимоги:

  • вища освіта (бажано фінансова, економічна);
  • досвід роботи не менше 2-х років у сфері страхування, банківській сфері, продажу;
  • ПК на рівні користувача;
  • відповідальність, порядність, аналітичні здібності, хороші комунікативні навики, бажання працювати та професійно рости.

  Пропонуємо:

  • офіційне оформлення згідно трудового законодавства;
  • графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 8-ми годинний робочий день;
  • адреса офісу: Київ, Столичне шосе, 90, Автосаміт на Столичному;
  • стабільна оплата праці;
  • перспектива кар'єрного і професійного зростання.

  s.knir@express-group.com.ua

  Ведучому партнеру найбільшого автовиробника, дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг «УкрАВТО» на постійну роботу потрібен фахівець з питань кредитування та страхування.

  Обов’язки:

  • консультування клієнтів у частині кредитування та страхування;
  • залучення клієнтів;
  • продаж страхових та кредитних продуктів;
  • ведення звітності про виконану роботу та планування.

  Вимоги:

  • вища освіта (бажано фінансова, економічна);
  • досвід роботи не менше 2-х років у сфері страхування, банківській сфері, продажу;
  • ПК на рівні користувача;
  • відповідальність, порядність, аналітичні здібності, хороші комунікативні навики, бажання працювати та професійно рости.

  Пропонуємо:

  • офіційне оформлення згідно трудового законодавства;
  • графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 8-ми годинний робочий день;
  • адреса офісу: Київ, Столичне шосе, 90, Автоцентр на Столичному;
  • стабільна оплата праці;
  • перспектива кар'єрного і професійного зростання.

  s.knir@express-group.com.ua

  Ведучому партнеру найбільшого автовиробника, дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг «УкрАВТО» на постійну роботу потрібен фахівець з питань кредитування та страхування.

  Обов’язки:

  • консультування клієнтів у частині кредитування та страхування;
  • залучення клієнтів;
  • продаж страхових та кредитних продуктів;
  • ведення звітності про виконану роботу та планування.

  Вимоги:

  • вища освіта (бажано фінансова, економічна);
  • досвід роботи не менше 2-х років у сфері страхування, банківській сфері, продажу;
  • ПК на рівні користувача;
  • відповідальність, порядність, аналітичні здібності, хороші комунікативні навики, бажання працювати та професійно рости.

  Пропонуємо:

  • офіційне оформлення згідно трудового законодавства;
  • графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 8-ми годинний робочий день;
  • адреса офісу: Суми, вулиця Роменська, 98, Суми-Авто;
  • стабільна оплата праці;
  • перспектива кар'єрного і професійного зростання.

  s.knir@express-group.com.ua

  Ведучому партнеру найбільшого автовиробника, дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг «УкрАВТО» на постійну роботу потрібен фахівець з питань кредитування та страхування.

  Обов’язки:

  • консультування клієнтів у частині кредитування та страхування;
  • залучення клієнтів;
  • продаж страхових та кредитних продуктів;
  • ведення звітності про виконану роботу та планування.

  Вимоги:

  • вища освіта (бажано фінансова, економічна);
  • досвід роботи не менше 2-х років у сфері страхування, банківській сфері, продажу;
  • ПК на рівні користувача;
  • відповідальність, порядність, аналітичні здібності, хороші комунікативні навики, бажання працювати та професійно рости.

  Пропонуємо:

  • офіційне оформлення згідно трудового законодавства;
  • графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 8-ми годинний робочий день;
  • адреса офісу: Чернигів, проспект Миру, 231, Чернігів-Авто;
  • стабільна оплата праці;
  • перспектива кар'єрного і професійного зростання.

  s.knir@express-group.com.ua

  Ведучому партнеру найбільшого автовиробника, дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг «УкрАВТО» на постійну роботу потрібен юрисконсульт.

  Обов’язки:

  • ведення регресно-претензійної роботи;
  • представництво інтересів Компанії в цивільних, господарських, адміністративних судах всіх інстанцій (відшкодування шкоди, спори у сфері страхування, справи про адмін. правопорушення за ст. 124, 130, 122−4 КУпАП);
  • примусове стягнення дебіторської заборгованості;
  • підготовка відповідей на запити контролюючих органів;
  • юридичний супровід господарської діяльності (розробка проектів внутрішніх розпорядчих документів Компанії, реєстрація змін до установчих документів тощо).

  Вимоги:

  • вища юридична освіта;
  • досвід претензійної роботи та представництва інтересів в цивільних, господарських, адміністративних судах всіх інстанцій не менше 5 (п’яти) років;
  • досвід роботи у сфері страхування не менше 1 року (обов'язково);
  • наявність адвокатського посвідчення (обов'язково);
  • готовність до відряджень по Україні.

  Пропонуємо:

  • офіційне оформлення згідно трудового законодавства;
  • графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 8-ми годинний робочий день;
  • адреса офісу: пр. Степана Бандери, 22, метро Почайна;
  • стабільна оплата праці;
  • перспектива кар'єрного і професійного зростання.

  s.knir@express-group.com.ua

  Порядок застосування коригуючого коефіцієнта бонус-малус

  Порядок

  Дата публікації: 19.08.2019

  Актуальний перелік агентів, з якими співпрацює ТДВ «Експрес Страхування»

  Перелік агентів