Головна > Розкриття інформації
На виконання вимог статті 87 Закону України «Про страхування», статті 7 Закону України «Про фінансові послуги та фінансові компанії», Положення про порядок розкриття інформації небанківськими фінансовими установами, затвердженого Постановою Правління Національного банку України № 114 від 05.11.2021 року Товариство з додатковою відповідальністю «Експрес Страхування» (надалі – Страховик), як надавач фінансових послуг, розкриває клієнтам наступну інформацію:
1. Інформація про надавача фінансових послуг ТДВ «Експрес Страхування»:
Найменування:
- Повне найменування: Товариство з додатковою відповідальністю «Експрес Страхування».
- Скорочене найменування: ТДВ «Експрес Страхування».
Інформація про торговельні марки (знаки для товарів і послуг):
Зареєстровані торговельні марки (знаки для товарів і послуг) під час надання фінансових послуг не використовуються.
Відомості про державну реєстрацію надавача фінансових послуг ТДВ «Експрес Страхування»:
Дата та номер запису про державну реєстрацію юридичної особи: 05.08.2008 р.
Номер запису: 10701020000034008Код ЄДРПОУ 36086124.
Відомості про місцезнаходження:
Юридична адреса: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22
Фактична адреса: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22
Графік роботи:
Понеділок – п’ятниця |
10.00 – 18.00 (м. Київ) 09.00 – 18.00 (інші міста) |
Субота, неділя |
вихідні дні |
Контактний номер телефону:
+38 073 073 88 17 Цілодобова гаряча лінія
+38 044 303 90 71 Цілодобова гаряча лінія з медичного страхування
Номер безоплатної багатоканальної телефонної лінії страховика (фіксація повідомлень про страхові випадки): 0 800 502 300;
Адреси електронної пошти:
dc@express-group.com.ua (для прийому інформації та документів, пов’язаних із настанням страхового випадку)
Express.Ins@express-group.com.ua (для направлення скарг та інших запитів клієнтів)
Адреса, за якою приймаються скарги клієнтів:
Клієнти можуть звернутись із письмовим зверненням шляхом направлення поштовою кореспонденції за адресою: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22 або шляхом направлення електронного повідомлення на адресу: Express.Ins@express-group.com.ua
Відомості про відокремлені підрозділи, місця надання фінансових послуг:
З переліком відокремлених підрозділів, їх адресою та графіком роботи та іншою інформацією можна ознайомитися за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/downloads/Vidokremleni_pidrozdili.pdf
Сторінка офіційного Інтернет-представництва Національного банку, на якій можливо перевірити таку інформацію: https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewFil/20000043586З іншими місцями надання послуг страхування (агентськими представництвами) можна ознайомитись за посиланням https://www.express-insurance.com.ua/contact#regions
Відомості про склад органів управління:
І. Загальні збори Учасників
Учасниками Товариства є :
- Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА АВТОМОБІЛЬНА КОРПОРАЦІЯ»;
- Товариство з обмеженою відповідальністю «Рубіж-Авто»;
- Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАВТОЛІЗИНГ».
ІІ. Наглядова Рада:
- Голова Наглядової Ради – Наталія Зауріївна Шарвадзе;
- Секретар Наглядової Ради – Ігор Васильович Сенюта;
- Член Наглядової Ради – Ніна Таріелівна Васадзе.
ІІІ. Склад Дирекції ТДВ «Експрес Страхування»:
1. В.о. Генерального директора - Наталія БОРТЮК (виконання обов’язків Генерального директора тимчасово покладено на період 29.10.2024-24.04.2025р)
2. Головний бухгалтер – Олена БАДРУК
3. Заступник Генерального директора – Анна ЧЕРНЕНКО
4. Заступник Генерального директора з операційної діяльності – Наталія ЛИТОВЧЕНКО
Відомості про власників істотної участі:
Страховик здійснює господарську діяльність у формі товариства з додатковою відповідальністю.
Розмір статутного капіталу ТДВ «Експрес Страхування» становить 84 500 000,00 грн. ТОВ «Українська автомобільна корпорація» володіє часткою, що відповідає 99,8% Статутного капіталу Товариства.
Кінцевий бенефіціарний власник Товариства: Таріел ВАСАДЗЕ.
Члени виконавчого органу Товариства не володіють частками у статутному капіталі Товариства.
Відомості про фінансові показники діяльності, структуру власності, іншу інформацію про надавача фінансових послуг, що підлягає оприлюдненню відповідно до закону:
Із ключовими фінансовими показниками Страховика можна ознайомитися в Розділі «Про компанію»/Фін.звітність за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about.
Інформація про структуру власності Страховика розміщена в Розділі «Про компанію»/ «Структура власності» за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about.
Інформація про наявність у надавача фінансових послуг права на надання відповідної фінансової послуги та про його включення до Реєстру, що містить відомості про такого надавача фінансових послуг:
ТДВ «Експрес Страхування» включена до Державного реєстру фінансових установ: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії СТ №Б0000454 від 10.12.2021р.
Сторінка офіційного Інтернет-представництва Національного банку України, на якій можливо перевірити інформацію реєстрацію фінансової установи: https://kis.bank.gov.ua/
або за гіперпосиланням https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewIMDetail/30000001092482
2. Перелік послуг та продуктів, що надаються надавачем фінансових послуг, порядок та умови їх надання:
Виключним видом діяльності ТДВ «Експрес Страхування» є діяльність із страхування та діяльність з надання супровідних послуг на ринку страхування.
З переліком Публічних пропозицій (оферт) ТДВ «Експрес Страхування» можна ознайомитись в Розділі «Про компанію»/Оферти за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about
Загальні умови страхових продуктів та Інформаційні документи про стандартні страхові продукти розміщені в Розділі «Про компанію»/Страхові продукти за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about,
Відомості про ліцензії на здійснення діяльності із страхування:
Витяг із Державного реєстру фінансових установ від 29.04.2024 про переоформлення ліцензії на діяльність із страхування (пряме страхування та вхідне перестрахування) за наступними класами страхування:
клас 1 - страхування від нещасного випадку (у тому числі на випадок виробничої травми та професійного захворювання) - страхування від нещасного випадку, включаючи страхування на випадок виробничої травми та професійного захворювання.
клас 2 - страхування на випадок хвороби (в тому числі медичне страхування) - страхування на випадок хвороби - медичне страхування.
клас 3 - страхування наземних транспортних засобів (крім залізничного рухомого складу) - страхування наземних транспортних засобів (крім залізничного рухомого складу).
клас 4 - страхування залізничного рухомого складу - страхування залізничного рухомого складу.
клас 5 - страхування повітряних суден - страхування повітряних суден.
клас 6 - страхування водних суден (морських суден, суден внутрішнього плавання та інших самохідних чи несамохідних плавучих споруд) - страхування водних суден.
клас 7 - страхування майна, що перевозиться [включаючи вантаж, багаж (вантажобагаж)] - страхування майна, що перевозиться [включаючи вантаж, багаж (вантажобагаж)] незалежно від способу транспортування.
клас 8 - страхування майна від вогню та небезпечного впливу природних явищ - страхування майна від вогню та небезпечного впливу природних явищ.
клас 9 - страхування майна від шкоди, заподіяної градом, морозом, іншими подіями (включаючи крадіжку, розбій, грабіж, умисне пошкодження/знищення майна), крім подій, визначених у класі 8 - страхування майна від шкоди, заподіяної градом, морозом, іншими подіями (включаючи крадіжку, розбій, грабіж, умисне пошкодження/знищення майна).
клас 10 - страхування відповідальності, яка виникає внаслідок використання наземного транспортного засобу (в тому числі відповідальності перевізника) - страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів, що здійснюється відповідно до Закону України “Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” - страхування відповідальності, яка виникає внаслідок використання (експлуатації) наземних транспортних засобів (включаючи залізничний транспорт), іншої, ніж визначена Законом України “Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”- страхування відповідальності під час перевезень наземним транспортним засобом (включаючи залізничний транспорт).
клас 11 - страхування відповідальності, яка виникає внаслідок використання повітряного судна (в тому числі відповідальності перевізника) - страхування відповідальності, яка виникає внаслідок використання (експлуатації) повітряного судна - страхування відповідальності під час перевезень повітряним судном.
клас 12 - страхування відповідальності, яка виникає внаслідок використання водного судна (в тому числі відповідальності перевізника) - страхування відповідальності, яка виникає внаслідок використання (експлуатації) водного судна - страхування відповідальності під час перевезень водним судном.
клас 13 - страхування іншої відповідальності (крім визначеної у класах 10, 11, 12) - страхування іншої відповідальності перед третіми особами, ніж відповідальність оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту, без обмежень та особливостей, які дають підстави для застосування спрощеного підходу для розрахунку капіталу платоспроможності та мінімального капіталу - страхування відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту, що здійснюється відповідно до Закону України “Про цивільну відповідальність за ядерну шкоду та її фінансове забезпечення”, без обмежень та особливостей, які дають підстави для застосування спрощеного підходу для розрахунку капіталу платоспроможності та мінімального капіталу.
клас 14 - страхування кредитів - страхування кредитів.
клас 15 - страхування поруки (гарантії) - страхування виданих порук (гарантій) та/або прийнятих гарантій.
клас 16 - страхування інших фінансових ризиків (крім визначених класами 14, 15) - страхування інших фінансових ризиків, крім страхування кредитів та поруки (гарантії).
клас 18 - страхування витрат, пов’язаних з наданням допомоги (асистанс) особам, які потрапили у скрутне становище під час здійснення подорожі- страхування медичних витрат, пов’язаних з наданням допомоги (асистанс) особам, які потрапили в скрутне становище під час здійснення подорожі (поїздки) на території України або за кордон - страхування витрат, інших ніж медичні, пов’язаних з наданням допомоги (асистанс) особам, які потрапили в скрутне становище під час здійснення подорожі (поїздки) на території України або за кордон.
Ліцензію ТДВ «ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ» на діяльність із страхування (пряме страхування та вхідне перестрахування) можна перевірити на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку за посиланням:
https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewLic/20000043586.
Копії ліцензій ТДВ «Експрес Страхування» можна завантажити на офіційному веб-сайті страховика в розділі «Про компанію/Ліцензії» за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about
3. Перелік осіб, які надають посередницькі послуги ТДВ «Експрес Страхування» розміщений на офіційному веб-сайті страховика в розділі «Перелік осіб, які надають посередницькі послуги (агентів)» за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/downloads/Agents.pdf
4. З внутрішніми правилами надання фінансових послуг, якими визначено умови та порядок надання фінансових послуг, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті страховика в розділі в Розділі «Про компанію»/Правила страхування за посиланням: https://www.express-insurance.com.ua/about
Порядок надання послуг страхування:
Для укладання договору страхування страхувальник (клієнт) подає страховику письмову заяву за формою, встановленою страховиком, або іншим чином заявляє про свій намір укласти договір страхування.
До укладення договору страхування страховик (страховий посередник) на підставі отриманої від клієнта інформації з’ясовує потреби та вимоги цього клієнта у страхуванні.
Страховик має право запросити у клієнта (страхувальника) інформацію та документи, необхідні для здійснення ідентифікації клієнта (страхувальника) згідно вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
Договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю відповідно до Закону України "Про дорожній рух", укладаються страховиками за умови проходження транспортними засобами обов’язкового технічного контролю, якщо вони згідно з протоколом перевірки технічного стану визнані технічно справними.
Договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів укладаються на строк, що не перевищує строку чергового проходження транспортним засобом обов’язкового технічного контролю відповідно до вимог Закону України "Про дорожній рух".
Перед укладенням договору страхування страховик (страховий посередник) забезпечують клієнта доступною та вичерпною інформацією про страховий продукт, про страховика та страхового посередника, якщо страховий продукт реалізується через страхового посередника, з метою прийняття клієнтом усвідомленого рішення про укладення договору страхування.
Договір страхування набирає чинності з моменту внесення першого страхового платежу, якщо інше не передбачено договором страхування.
Порядок та умови консультування клієнтів щодо страхових послуг:
Консультування клієнтів щодо умов страховик продуктів здійснюється за рішенням страховика (страхового посередника) або на запит клієнта.
З метою визначення потреб та вимог клієнта у страхуванні страховик (страховий посередник) може запропонувати клієнту заповнити заяву на страхування за встановленою страховиком формою або в інший спосіб визначити потреби клієнта у страхуванні залежно від специфіки та складності страхового продукту та/або типу клієнта
Інформація про вартість, ціну/тарифи, розмір плати (проценти, винагороду) щодо продуктів залежно від виду фінансової послуги:
Вартість послуги страхування (страховий платіж) визначається за домовленістю між Споживачем та Страховиком в залежності від потреб клієнта у страхуванні. Страхові тарифи обчислюються математичними, статистичними та/або економічними методами з урахуванням статистики настання страхових випадків та ймовірного розміру збитків, характеристик об’єкта страхування, розміру франшизи та інших умов страхування відповідно до внутрішньої політики Товариства з андерайтингу та/або тарифної політики за окремим страховим продуктом.
Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу зазначається на відповідній вебсторінці сайту Страховика з інформацією про страховий продукт.
Вид винагороди, яку працівник з реалізації страховика (у разі залучення працівника до реалізації страхового продукту) отримає при укладенні договору страхування, в тому числі порядок та умови її виплати:
У разі залучення працівника ТДВ «Експрес Страхування» до реалізації певного страхового продукту, такий працівник може отримувати окрім основної заробітної плати, додаткову заробітну плату в порядку та на умовах, визначених внутрішніми документами Страховика з питань виплати винагороди працівникам.
Інформацію про будь-які інші платежі (крім страхових премій), які клієнт буде зобов’язаний сплатити у разі укладення договору страхування:
Окрім плати за страхування (страхова премія (страховий платіж, страховий внесок)) страхувальник не сплачує додаткових платежів.
Інформація про фінансову послугу - загальну суму зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити клієнт, включно з податками, або якщо конкретний розмір не може бути визначений - порядок визначення таких витрат:
Оподаткування страхових премій Страховою компанією.
Відповідно до п. 136.2 ст. 136 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) під час провадження страхової діяльності юридичних осіб - резидентів одночасно із ставкою податку на прибуток, визначеною у п. 136.1 ст. 136 ПКУ, ставки податку на дохід встановлюються у таких розмірах:
- 3 відсотки за договорами страхування від об’єкта оподаткування, що визначається у п.п. 141.1.2 п. 141.1 ст. 141 ПКУ (п.п. 136.2.1 п. 136.2 ст. 136 ПКУ);
Оподаткування Податком на доходи фізичних осіб, військовим збором страхових виплат.
Відповідно до пп. 14.1.54 статті 14 розділу І ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI, доходом з джерелом його походження з України є будь-який дохід, отриманий резидентом або нерезидентом, у т. ч. від будь-яких видів їхньої діяльності на території України, її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні.
Згідно з пп. 165.1.27 статті 165 розділу IV ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається сума страхового відшкодування, отримана платником податку за договором страхування від страховика-резидента, іншого ніж довгострокове страхування життя та недержавне пенсійне забезпечення, у разі виконання такої вимоги:
Під час страхування майна сума страхового відшкодування не може перевищувати вартість застрахованого майна, визначену за звичайними цінами на дату укладення страхового договору, збільшену на суму сплачених страхових платежів (страхових внесків, страхових премій).
Проте, якщо умовами договору страхування рухомого майна, придбаного фізичною особою у кредит, передбачено, що вигодонабувачем у разі настання страхового випадку є банк та сума страхового відшкодування перераховується страховою компанією банку, який за рахунок своїх коштів погашає частину кредиту платника податку, то згідно з пп. 164.2.17 статті 164 ПКУ банк надає фізичній особі додаткове благо у вигляді погашення частини кредиту. При цьому відповідно до пп. 168.1.1 статті 168 ПКУ податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок зі суми такого доходу за його рахунок за ставками, визначеними у статті 167 ПКУ.
Враховуючи вищевикладене, сума погашеного кредиту включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи та оподатковується на загальних підставах. При цьому банк вважається податковим агентом.
Пунктом 163.1 ст. 163 Кодексу встановлено, що об'єктом оподаткування резидента є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до якого включається дохід, отриманий таким платником як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст. 165 Кодексу) (пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Кодексу).
Ставка військового збору становить 1,5%., об'єкта оподаткування, визначеного пп. 1.2 п. 16 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу (пп. 1.3 п. 16 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу).
Підпунктом «в» пункту 164.2.16 ПКУ передбачено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються: сума страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади, сплачена будь-якою особою - резидентом за платника податку чи на його користь, крім сум, що сплачуються: роботодавцем-резидентом за свій рахунок за договорами добровільного медичного страхування в межах 30 відсотків нарахованої заробітної плати такому працівнику.
Оподаткування Податком на додану вартість страхових виплат.
Згідно з пп.196.1.3 п.196.1 ст.196 р. V Податкового кодексу України не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг із страхування, співстрахування або перестрахування особами, які мають ліцензію на здійснення страхової діяльності відповідно до закону, а також пов’язаних з такою діяльністю послуг страхових брокерів та страхових агентів.
Таким чином, оскільки надання послуг із страхування і перестрахування не є об’єктом оподаткування, то виплата страхових платежів також не є об’єктом оподаткування ПДВ та операція з отримання таких страхових платежів чи операція з їх виплати не змінює суму податкового кредиту або податкових зобов’язань ані у застрахованої особи, ані у страхової компанії (страховика).
Одночасно пунктом 198.5 статті 198 Кодексу визначено, що платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) в терміни, встановлені Кодексом для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання та/або починають використовуватися в операціях, що не є об'єктом оподаткування, звільнених від оподаткування, що здійснюються платником податку в межах балансу, та в операціях, що не є господарською діяльністю.
В випадку перерахування страхового відшкодування на СТО, послуги з ремонту автомобіля, який потрапив у ДТП, є об’єктом оподаткування ПДВ, а тому, незалежно від джерел надходження на рахунок СТО компенсації витрат на проведення такого ремонту, а саме: або частково у вигляді страхових виплат від страхової компанії, або у вигляді покриття франшизи від страхувальника, СТО на дату виникнення податкових зобов’язань повинна скласти податкову накладну на повну вартість послуг з ремонту такого автомобіля, зареєструвати її в ЄРПН та видати її власнику автомобіля, якщо він є зареєстрованим платником ПДВ.
Податкова накладна складається та не видається отримувачу послуг у разі якщо СТО надаються послуги з ремонту автомобіля неплатникам ПДВ та згідно з п. 201.10 ст. 201 ПКУ така накладна реєструється в ЄРПН.
5. Інформація про договір надання фінансових послуг:
а) наявність у клієнта права на відмову від договору надання фінансових послуг:
Клієнт має право відмовитись від договору страхування у випадках передбачених законом та/або укладеним договором страхування.
б) строк, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору:
Відповідно до ч.2 ст. 107 Закону України «Про страхування» страхувальник має право протягом 30 календарних днів з дня укладення договору страхування відмовитися від такого договору без пояснення причин, крім:
1) договорів страхування, строк дії яких становить менше 30 календарних днів;
2) випадків, якщо повідомлено про настання події, що має ознаки страхового випадку, за цим договором страхування;
Про намір відмовитися від договору страхування страхувальник повідомляє страховика у письмовій (електронній) формі.
Страховик зобов’язаний повернути страхувальнику сплачену страхову премію повністю, за умови що протягом цього періоду не відбулася подія, що має ознаки страхового випадку.
в) мінімальний строк дії договору (якщо застосовується):
Строк дії договору страхування встановлюється індивідуально відповідно до обраних Клієнтом Програм страхування та /або законодавчо встановлених мінімальних строків дії договорів обов’язкового страхування.
г) наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, права дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій:
Відповідно до ст. 105 Закону України «Про страхування»:
- Дію договору страхування може бути достроково припинено за вимогою страхувальника або страховика, якщо це передбачено умовами договору страхування. Дія договору страхування не може бути припинена страховиком достроково, якщо на це не надав згоду страхувальник, який виконує всі умови договору страхування, та якщо інше не передбачено умовами такого договору та законодавством України.
- Про намір достроково припинити дію договору страхування будь-яка сторона зобов'язана повідомити іншу не пізніш як за 30 календарних днів до дати припинення дії договору страхування, якщо інше ним не передбачено.
- У разі дострокового припинення дії договору страхування, крім договору страхування життя, за вимогою страхувальника страховик повертає йому страхову премію за період, що залишився до закінчення строку дії договору, з вирахуванням витрат, пов’язаних безпосередньо з укладенням і виконанням цього договору страхування, та фактичних страхових виплат, що були здійснені за цим договором страхування. Якщо вимога страхувальника обумовлена порушенням страховиком умов договору страхування, страховик повертає страхувальнику сплачену ним страхову премію повністю.
- У разі дострокового припинення договору страхування, крім страхування життя, за вимогою страховика страхувальнику повертаються повністю сплачена ним страхова премія. Якщо вимога страховика обумовлена невиконанням страхувальником умов договору страхування, страховик повертає йому страхову премію за період, що залишився до закінчення строку дії договору, з вирахуванням витрат, пов’язаних безпосередньо з укладенням і виконанням цього договору страхування, та фактичних страхових виплат, що були здійснені за цим договором страхування.
Окрім вищезазначеної норми Закону, кожен договір страхування містить розділ, в якому детально викладено погоджений сторонами порядок дострокового припинення дії договору, який є обов’язковим для виконання сторонами договору страхування.
ґ) порядок внесення змін та доповнень до договору:
Внесення змін та доповнень до Договору здійснюється шляхом укладення між страхувальником, Вигодонабувачем (за наявності) та страховиком додаткової угоди до Договору страхування.
д) неможливість збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги:
Процентні ставки в договорі страхування не застосовуються.
6. Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, відкриття ліквідаційної процедури, застосування процедури санації до надавача фінансових послуг:
Відносно ТДВ «Експрес Страхування» не порушено провадження у справі про банкрутство, не відкрито ліквідаційну процедуру та не застосовувались процедури санації.
Рішення про ліквідацію/припинення надавача фінансових послуг:
Відносно ТДВ «Експрес Страхування» не приймалося рішення про ліквідацію/припинення.
7. Контактна інформація Регулятора, який здійснює державне регулювання щодо діяльності надавача фінансових послуг:
Регулятор - Національний банк України
(Адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601;
адреса для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ-8, 01601, телефон: 0 800 505 240; e-mail: nbu@bank.gov.ua);
посилання на сторінку НБУ для захисту прав споживачів: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection
8. Інформацію про механізми захисту прав споживачів (про можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів, а також про наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства України щодо окремих видів фінансових послуг та/або продуктів):
Порядок розгляду звернень споживачів:
а) можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг:
З метою врегулювання спірних питань під час надання послуг страхування Клієнт (Страхувальник, Споживач) має обрати наступні способи захисту своїх прав та/або інтересів:
- Безпосереднє звернення до Страховика. Розгляд звернень Клієнтів (Споживачів) страхових послуг здійснюється відділом інформаційної підтримки клієнтів ТДВ «Експрес Страхування». Клієнти можуть звернутись з письмовим зверненням шляхом направлення поштовою кореспонденції за адресою: 04073, місто Київ, пр. Бандери Степана, 22 або шляхом направлення електронного повідомлення на адресу: Express.Ins@express-group.com.ua
- Звернення зі скаргою до:
- Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів захисту споживачів (місцезнаходження 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1);
- Управління захисту прав споживачів фінансових послуг Національного банку України (Адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601; адреса для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ-8, 01601, телефон: 0 800 505 240; e-mail: nbu@bank.gov.ua); посилання на сторінку НБУ для захисту прав споживачів: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection
- Моторного (транспортного) страхового бюро України (місцезнаходження офісу: м. Київ, Русанівський бульвар, буд. 8. Поштова адреса: 02002, Київ-2, а/с 272)
б) вирішення спору в судовому порядку.
в) наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства.
З метою забезпечення майбутніх виплат страхових сум і страхового відшкодування залежно від видів страхування (перестрахування) Страховик утворює страхові резерви в порядку, визначеному ст. 31 Закону України «Про страхування» та Положенням про порядок формування страховиками технічних резервів, затвердженим Постановою НБУ №203 від 29.12.2023 року.
Цей вебсайт є єдиним офіційним вебсайтом ТДВ «Експрес Страхування», який використовуються для надання фінансових послуг та на якому здійснюється інформування про умови та порядок діяльності ТДВ «Експрес Страхування», умови та порядок надання фінансових послуг, а також обслуговування клієнтів.