48 млн грн своїм клієнтам виплатила СК «Експрес Страхування» в I кварталі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, підбила підсумки своєї діяльності за I квартал 2022 року.

Основні показники, які характеризують роботу Компанії з початку війни:

  • Стабільність виплат для Клієнтів, попри особливості роботи, вдалось забезпечити завдяки стійкому запасу платоспроможності.
    Фактичний запас платоспроможності СК станом на 31.03.22 на 44,5 млн грн перевищує розрахунковий нормативний показник, встановлений Законом України «Про страхування» та становить 167,6 млн грн, а страхові резерви досягли 358,8 млн грн.
  • Безперебійна робота всіх підрозділів компанії, завдяки якій СК забезпечує пролонгацію чинних договорів страхування, реагує на запити клієнтів 24 години на добу 7 днів на тиждень.
Також інформуємо, що компанія вчасно відзвітувала перед НБУ та іншими контролюючими органами та сплатила 11,8 млн грн податків до бюджетів різних рівнів.

«Ми, як і кожен бізнес в Україні, з початком російської агресії вимушені були пристосовуватися до нових реалій. Ми знали одне – за будь-яких умов ми маємо продовжувати виконувати свою роботу та взяті на себе зобов’язання перед нашими клієнтами. Ми максимально спростили процеси врегулювання страхових подій для клієнтів, створили додаткову лінію підтримки, від найкрутіших програмних комплексів ми перейшли до зручних для клієнта месенджерів та оперативно змінили програмне забезпечення. Зараз можемо сказати з впевненістю – українці сильна нація й Україна обов’язково переможе», - зазначила директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

СК «Експрес Страхування» єдина в Україні страхова компанія, яка надає унікальний сервіс КАСКО для своїх клієнтів. Компанія не тільки швидко врегульовує страхові події та проводить виплату, але й повністю контролює всі етапи відновлення авто — від дзвінка на лінію підтримки, до погодження ремонту та замовлення запасних частин для його відновлення.

Про компанію

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

За підсумками 2021 року страхові резерви «Експрес Страхування» збільшилися на 59,1%, до 380,5 млн грн, а активи – на 32,9%, до 562,6 млн грн. У тому числі високоліквідні активи склали 90%. Фактичний запас платоспроможності станом на 31.12.2021 становив 141,1 млн грн. Обсяг відшкодування клієнтам за підсумками року збільшився на 63,8% і склав 252,6 млн грн, страхових премій – на 61,3%, до 709,6 млн грн.

СК «Експрес Страхування» єдина в Україні страхова компанія, яка надає унікальний сервіс КАСКО для своїх клієнтів: від моменту укладання договору страхування та виплати за ремонт автомобіля до повного його відновлення в разі настання страхової події на всій території України.

Партнерські відносини з офіційними СТО та спільні ІТ-рішення дають змогу «Експрес Страхуванню» забезпечувати своїх клієнтів додатковим сервісом, який гарантує виконання термінів відновлення автомобіля за незмінної якості ремонту в дилерських центрах. Саме тому кількість задоволених клієнтів щороку зростає, а компанія займає високі позиції в рейтингах. Оформлення подій із КАСКО та ОСЦПВ здебільшого відбувається за принципом «єдиного вікна» – у сервісному центрі автодилера, без необхідності візиту в офіс СК.

Компанія входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 5 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 різних профільних рейтингів.

За підсумками 9 місяців 2021 г. СК «Експрес Страхування» підтвердила свій статус одного з лідерів автострахування в Україні та увійшла до ТОП-5 найкращих учасників ринку за обсягами страхових премій із КАСКО та показала найбільший темп приросту клієнтської бази серед лідерів рейтингу.

Із квітня 2012 р. СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України, щорічно отримуючи найвищі оцінки за трьома ключовими показниками рейтингу МТСБУ «Світлофор»: за рівнем загальної оцінки діяльності та якості врегулювання збитків, а також за рівнем скарг від потерпілих.

Поділитися у соцмережах

12-08-2022

102,4 млн грн виплатили клієнтам в І півріччі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, в січні-червні 2022 року збільшила рівень виплат клієнтам до 57,2% проти 34% в січн...

Читати далі

29-07-2022

Дія договорів страхування КАСКО від «Експрес Страхування» не розповсюджується на росію та білорусь

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, нагадує про те, що з країн, на які розповсюджується покриття договорів страхування...

Читати далі

10-06-2022

СК «Експрес Страхування» зміцнила свої позиції серед найкращих компаній України з КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року зміцнила свої провідні позиції в рейтингу найкращих компані...

Читати далі