Шановні клієнти, У зв'язку із оголошенням воєнного стану по всій території України, ТДВ Експрес Страхування» вважає за необхідне надати роз’яснення щодо порядку обслуговування клієнтів:

Шановні клієнти, У зв'язку із оголошенням воєнного стану по всій території України, ТДВ Експрес Страхування» вважає за необхідне надати роз’яснення щодо порядку обслуговування клієнтів: Страховик докладає всіх можливих зусиль для забезпечення обслуговування клієнтів в безперебійному режимі, зокрема щодо реєстрації страхових випадків та організації виплати страхових відшкодувань. Чинність договорів страхування не припиняється у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні та ТДВ «Експрес Страхування» виконуватиме прийняті на себе зобов’язання щодо виплати страхового відшкодування в порядку та на умовах, визначених укладеними договорами страхування. Однак, договорами страхування передбачено, що не визнається страховим випадком та страхове відшкодування не здійснюється у разі, якщо шкода завдана внаслідок: • проведення бойових дій, збройних протистоянь, громадських заворушень; • дій мін, бомб, снарядів,вогнепальної та інших видів зброї; • терористичних актів; • конфіскації, реквізиції, арешту майна за вимогою військової влади, а також вилучення (використання)застрахованого майна представниками органів правопорядку. Страхове покриття страхових ризиків, внаслідок яких завдано шкоду застрахованим інтересам страхувальників, та які прямо не пов’язані з вищевказаними обставинами, зберігає свою чинність. В період воєнного стану , ТДВ Експрес Страхування» здійснює прийом будь-яких заяв, запитів, документів , необхідних для прийняття Страховиком рішення про виплату страхового відшкодування, в електронному вигляді. Документи можуть бути направлені у вигляді зображень (скан-копій, факсо-копій та/або фото) належної якості на офіційну електронну адресу Страховика: Express.Ins@express-group.com.ua. Крім того, з метою підтримки комутації цілодобово функціонує номер безоплатної багатоканальної телефонної лінії страховика: 0 800 502 300. Бережіть себе та будьте здорові!

Поділитися у соцмережах

17-05-2022

СК «Експрес Страхування» 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ з автоцивілки

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки за кожним із трьох ключових показникі...

Читати далі

05-05-2022

48 млн грн своїм клієнтам виплатила СК «Експрес Страхування» в I кварталі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, підбила підсумки своєї діяльності за I квартал 2022 року.

Основні пок...

Читати далі

20-04-2022

СК «Експрес Страхування» у 2021 році виплатила клієнтам більш ніж 252 млн грн

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року виплатила клієнтам 252,6 млн грн, що на 63,8% перевищує ана...

Читати далі