СК «Експрес Страхування» зміцнила свої позиції серед найкращих компаній України з КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року зміцнила свої провідні позиції в рейтингу найкращих компаній України з КАСКО.

Так, за версією журналу Insurance TOP, Компанія увійшла до п’ятірки найкращих страхових компаній України з КАСКО за показником «Страхові премії».

Слід зауважити, що «Експрес Страхування» входить до ТОП-5 компаній із КАСКО три квартали поспіль: за підсумками ІІ кварталу, ІІІ кварталу та IV кварталу 2021 року.

СК Експрес Страхування вже 13 років поспіль формує унікальний сервіс страхових послуг, фокусуючись на автомобільному страхуванні. Цьому сприяє досвід інтеграції сервісів з офіційними СТО та професійна команда відданих однодумців.

У 2021 році сума страхових платежів із КАСКО, отриманих СК «Експрес Страхування», склала майже 638,5 млн грн – це на 65,2% перевищує аналогічний показник минулого року. Виплати зросли на 66,9% до 218 млн грн. Питома вага КАСКО в портфелі СК зросла з 87,8% до 90,0%.

Про компанію

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

За підсумками 2021 року страхові резерви «Експрес Страхування» збільшилися на 59,1%, до 380,5 млн грн, а активи – на 32,9%, до 562,6 млн грн. У тому числі високоліквідні активи склали 90%. Фактичний запас платоспроможності станом на 31.12.2021 становив 141,1 млн грн. Обсяг відшкодування клієнтам за підсумками року збільшився на 63,8% і склав 252,6 млн грн, страхових премій – на 61,3%, до 709,6 млн грн.

СК «Експрес Страхування» єдина в Україні страхова компанія, яка надає унікальний сервіс КАСКО для своїх клієнтів: від моменту укладання договору страхування та виплати за ремонт автомобіля до повного його відновлення в разі настання страхової події на всій території України.

Партнерські відносини з офіційними СТО та спільні ІТ-рішення дають змогу «Експрес Страхуванню» забезпечувати своїх клієнтів додатковим сервісом, який гарантує виконання термінів відновлення автомобіля за незмінної якості ремонту в дилерських центрах. Саме тому кількість задоволених клієнтів щороку зростає, а компанія займає високі позиції в рейтингах. Оформлення подій із КАСКО та ОСЦПВ здебільшого відбувається за принципом «єдиного вікна» – у сервісному центрі автодилера, без необхідності візиту в офіс СК.

Компанія входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 5 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 різних профільних рейтингів.

За підсумками 12 місяців 2021 г. СК «Експрес Страхування» підтвердила свій статус одного з лідерів автострахування в Україні та увійшла до ТОП-5 найкращих учасників ринку за обсягами страхових премій із КАСКО.

Поділитися у соцмережах

17-05-2022

СК «Експрес Страхування» 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ з автоцивілки

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки за кожним із трьох ключових показникі...

Читати далі

05-05-2022

48 млн грн своїм клієнтам виплатила СК «Експрес Страхування» в I кварталі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, підбила підсумки своєї діяльності за I квартал 2022 року.

Основні пок...

Читати далі

20-04-2022

СК «Експрес Страхування» у 2021 році виплатила клієнтам більш ніж 252 млн грн

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року виплатила клієнтам 252,6 млн грн, що на 63,8% перевищує ана...

Читати далі