Продаж полісів цивільної відповідальності он-лайн тимчасово не можливий

В п’ятницю 14 січня 2022 р. інформаційні ресурси, на яких розміщена централізована база даних Моторно транспортного страхового бюро України (МТСБУ), також, як і десяток урядових сайтів зазнали хакерської атаки, внаслідок чого перестала працювати частина електронних сервісів Бюро. Тому є певні незручності із електронними договорами страхування відповідальності автовласників.

До відновлення відповідних сервісів Бюро СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації «УкрАВТО», пропонує Вам придбати паперовий поліс.

Зробити це можна декількома способами:
1. Оформити поліс, звернувшись до страхового агента у Вашому місті. Адреси агентських представництв можна знайти за посиланням https://www.express-insurance.com.ua/contact
2. Звернутися за телефоном нашої Гарячої лінії 0 800 502 300
3. Залишити заявку на сайті «Експрес Страхування» https://www.express-insurance.com.ua/go

Клієнтам, які придбали електроні поліси раніше на варто перейматися через дану ситуацію. При оформленні електронного полісу Вам була надана візуальна форму полісу, але якщо наразі Ви не маєте можливості знайти повідомлення з візуальною формою електронного полісу, «Експрес Страхування», за потреби, продублює його на будь-який зручний месенджер.

Для отримання візуальних форм полісу ОСЦПВ, а також в разі виникнення будь-яких питань, просимо звертатись до свого страхового агента або на нашу гарячу лінію за телефоном 0 800 502 300.

Ми залишаємось з Вами поруч та допоможемо вирішити будь-які проблеми!

Поділитися у соцмережах

17-05-2022

СК «Експрес Страхування» 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ з автоцивілки

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки за кожним із трьох ключових показникі...

Читати далі

05-05-2022

48 млн грн своїм клієнтам виплатила СК «Експрес Страхування» в I кварталі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, підбила підсумки своєї діяльності за I квартал 2022 року.

Основні пок...

Читати далі

20-04-2022

СК «Експрес Страхування» у 2021 році виплатила клієнтам більш ніж 252 млн грн

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року виплатила клієнтам 252,6 млн грн, що на 63,8% перевищує ана...

Читати далі