СК «Експрес Страхування» підтримала соціальний захід «Енергія майбутнього» у Львові

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, підтримала соціальний захід для дітей «Енергія майбутнього», що відбувся 3 липня у Львові за сприяння «Львівобленерго», автосервісного центру «Галичина-Авто» та фотостудії “ERTE CREATIVE SPACE”.

Багато нових, сучасних відкриттів відбулося завдяки електриці, зокрема і створення електромобілів – надсучасного й екологічно чистого виду транспорту. Усе більше уваги приділяється екологічній складовій, а також такому важливому аспекту, як захист та охорона навколишнього середовища.

Для того, щоби привернути увагу до нових технологій та долучитися до захисту довкілля 3 липня цього року у Львові за сприяння партнерів ПрАТ «Львівобленерго», ПрАТ «Галичина-Авто», СК «Експрес Страхування» та фотостудії “ERTE CREATIVE SPACE”, пройшов захід «Енергія майбутнього», який мав на меті показати, що завдяки електричній енергії розвивається та вдосконалюється світ.

У рамках заходу діти віком від 5 до 14 років продемонстрували вишуканий урочистий одяг відомих українських модельєрів. Фотозйомку показу проводила фотохудожниця Тетяна Ерхарт, яка є засновницею фотостудії “ERTE CREATIVE SPACE”.

Після показу діти відкрили для себе тему екологічних звичок та змогли у цікавій ігровій формі показати свої знання з захисту довкілля під час еко-розваг, які підготувала для них СК «Експрес Страхування». Також діти своїми руками зробили еко-сумки для себе або своїх матусь.

Батьки та гості заходу мали змогу ознайомитись з абсолютно новим, електричним хетчбеком в сегменті компактних автомобілів Mercedes-Benz – EQA 250 - першої моделі лінійки Mercedes-EQ.

Про компанію

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

За підсумками 2020 року страхові резерви «Експрес Страхування» збільшилися на 25,5%, до 242,6 млн грн, а активи – на 25,7%, до 423,3 млн грн. У тому числі високоліквідні активи склали 78%. Фактичний запас платоспроможності станом на 31.12.2020 становив 156,0 млн грн і перевищив нормативний показник майже у 2 рази. Обсяг відшкодування клієнтам за підсумками року збільшився на 17,9% і склав 154,2 млн грн, страхові премії – на 20,6%, до 439,9 млн грн.

Згідно з рейтингом «Insurance TOP» за підсумками 1 кварталу 2021 року ТДВ «Експрес Страхування» посідає 7 місце за обсягом страхових премій та виплат із КАСКО.

Автосервісний центр "Галичина-АВТО" веде свою історію від 2004 року. Дилерський центр, що входить до складу найширшої мережі Української Автомобільної Корпорації, офіційно представляє автомобілі таких брендів як Mercedes-Benz, KIA, Chery, Jeep, Jetour, ZAZ. Впродовж всього часу, що автосервісний центр працює для клієнтів «Галичина-АВТО», він динамічно розвивається і наразі займає провідні позиції на ринку нових автомобілів та сервісних послуг Львова і Львівської області.

Поділитися у соцмережах

10-06-2022

СК «Експрес Страхування» зміцнила свої позиції серед найкращих компаній України з КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року зміцнила свої провідні позиції в рейтингу найкращих компані...

Читати далі

17-05-2022

СК «Експрес Страхування» 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ з автоцивілки

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки за кожним із трьох ключових показникі...

Читати далі

05-05-2022

48 млн грн своїм клієнтам виплатила СК «Експрес Страхування» в I кварталі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, підбила підсумки своєї діяльності за I квартал 2022 року.

Основні пок...

Читати далі