«Автоцивілка для всіх» - акція для покупців нових автомобілів KIA від СК «Експрес Страхування» в «Автоцентрі на Харківському»

СК «Експрес Страхування» з 1 червня по 15 червня цього року дарує** поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) всім, хто придбає новий KIA в автосервісному центрі бренду KIA «Автоцентр на Харківському».

З 1 червня 2021 року стартує акція від СК «Експрес Страхування» та офіційного дилера бренду KIA «Автоцентр на Харківському» (м.Київ), які входять до складу Корпорації УкрАВТО - «Автоцивілка для всіх».

Кожен, хто придбає або зарезервує* автомобіль марки KIA в «Автоцентрі на Харківському» в період з 1 червня до 15 червня включно та заповнить Анкету Учасника Акції має право одержати в подарунок** страховий поліс ОСЦПВ (автоцивілку) від СК «Експрес Страхування».

Пропозиція дійсна на весь модельний ряд автомобілів KIA лише в автоцентрі KIA на Харківському шосе, 179. З офіційними умовами акції можна ознайомитися тут

*Під резервуванням автомобіля мається на увазі внесення передплати (авансу) у розмірі не менше 10 тис. грн вартості автомобіля згідно з попереднім договором купівлі-продажу на розрахунковий рахунок Автоцентру.

** Під наданням Полісу ОСЦПВ від ТДВ «Експрес Страхування» в подарунок мається на увазі сплата за кошт Організатора Акції та/або Автоцентру страхового платежу, розмір якого визначений на підставі Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» відповідно до типу транспортного засобу, місця його реєстрації, сфери використання.

ТДВ «ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ»: Ліцензія АВ №594256 від 24.01.2012 р. видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Номер у Державному реєстрі фінансових установ – 11102251.

Про компанію

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

За підсумками 2020 року страхові резерви «Експрес Страхування» збільшилися на 25,5%, до 242,6 млн грн, а активи – на 25,7%, до 423,3 млн грн. У тому числі високоліквідні активи склали 78%. Фактичний запас платоспроможності станом на 31.12.2020 становив 156,0 млн грн і перевищив нормативний показник майже у 2 рази. Обсяг відшкодування клієнтам за підсумками року збільшився на 17,9% і склав 154,2 млн грн, страхові премії – на 20,6%, до 439,9 млн грн.

Згідно з рейтингом «Insurance TOP» за підсумками 2020 року ТДВ «Експрес Страхування» посідає 8 місце за обсягом страхових премій та виплат із КАСКО.

ТОВ «Автоцентр на Харківському» - офіційний дилер КIA, що одержав статус одного з найкращих дилерських центрів у м.Києві, займається продажем та обслуговуванням автомобілів південнокорейської корпорації KIA Motors. «Автоцентр на Харківському» пропонує повний спектр послуг із продажу та сервісного обслуговування.

Новітнє обладнання та сучасна матеріально-технічна база створена в суворій відповідності з рекомендаціями завода-виробника. Сервісний центр зможе задовольнити потреби в ремонті та обслуговуванні будь - якої складності. Власнику автомобіля KIA, який вирішить звернутися в автоцентр для обслуговування свого автомобіля, гарантовано професійне й уважне ставлення на всіх етапах купівлі та експлуатації автомобіля.

Поділитися у соцмережах

10-06-2022

СК «Експрес Страхування» зміцнила свої позиції серед найкращих компаній України з КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року зміцнила свої провідні позиції в рейтингу найкращих компані...

Читати далі

17-05-2022

СК «Експрес Страхування» 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ з автоцивілки

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки за кожним із трьох ключових показникі...

Читати далі

05-05-2022

48 млн грн своїм клієнтам виплатила СК «Експрес Страхування» в I кварталі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, підбила підсумки своєї діяльності за I квартал 2022 року.

Основні пок...

Читати далі