«Експрес Страхування» працює в звичайному режимі по всій території України з дотриманням всіх вимог епідеміологічної безпеки

Компанія «Експрес Страхування» надає послуги клієнтам в звичайному режимі по всій території України на час можливого введення карантинних обмежень в усіх зонах епідеміологічного районування.

СК «Експрес Страхування» продовжить надавати послуги клієнтам в штатному режимі та забезпечуватиме виконання страхових зобов’язань в повному обсязі з виконанням всіх вимог щодо епідеміологічної безпеки на час введення можливих карантинних обмежень в Києві та інших регіонах, по яким може бути прийняте рішення введення суворих карантинних обмежень.

«Наш громадянський обов’язок ‒ забезпечити обслуговування наших Клієнтів за будь-яких обставин, максимально безпечно як для страхувальників, так і для персоналу страхової компанії», - зазначила директор ТДВ «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

Компанія «Експрес Страхування» завжди дотримувалась найвищих стандартів обслуговування та підтримки своїх клієнтів, а отже продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання по всіх страхових ризиках в межах та обсягах, які обумовлені укладеними договорами страхування та працюватиме в звичайному режимі як по врегулюванню страхових подій, так і по оформленню договорів страхування.

Контакт-центр компанії, форми зворотного зв'язку на сайті та онлайн-сервіс оплати страхових платежів працюватимуть для Вас в режимі 24/7.

Телефон гарячої лінії - 0 800 502 300 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)
Онлайн-сервіс на сайті - express-insurance.com.ua/contact

Поділитися у соцмережах

10-06-2022

СК «Експрес Страхування» зміцнила свої позиції серед найкращих компаній України з КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року зміцнила свої провідні позиції в рейтингу найкращих компані...

Читати далі

17-05-2022

СК «Експрес Страхування» 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ з автоцивілки

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки за кожним із трьох ключових показникі...

Читати далі

05-05-2022

48 млн грн своїм клієнтам виплатила СК «Експрес Страхування» в I кварталі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, підбила підсумки своєї діяльності за I квартал 2022 року.

Основні пок...

Читати далі