CК «Експрес Страхування» посіла 2 місце в рейтингу надійності страхових компаній-2020

CК «Експрес Страхування» посіла 2 місце серед страхових компаній України-2020, за результатами рейтингу надійності, який щорічно проводить авторитетне бізнес-видання Mind.
При складанні рейтингу журналісти Mind аналізують діяльність 33 найбільших страхових компаній – за попередній рік, бізнес-модель яких має ознаки ринкової діяльності.
Аналіз проведено по дев'яти ключових індикаторах: боргове навантаження, рівень виплат, динаміка зібраних премій і капіталу, фінансова стійкість компанії, власники і приналежність до ФПГ, рівень кептивності/схемності, ефект масштабу та оцінка МТСБУ (так званий світлофор).
На підставі даних рейтингу Mind рекомендує СК «Експрес Страхування» як надійного страховика для транспорту, майна, бізнесу або здоров'я.
Серед загальних тенденцій автори рейтингу відзначають, що кількісний склад учасників страхового ринку постійно скорочується, одна з причин – введення жорстких заходів нагляду в процесі наближення українського законодавства до міжнародних галузевих стандартів, закріплених в низці євродиректив.
«Посилення нормативних вимог до достатності капіталу, ліквідності, якості страхових резервів прискорило виведення з ринку слабких та неплатоспроможних страховиків в кризові періоди» – один з висновків дослідження Mind.

Поділитися у соцмережах

10-09-2021

СК «Експрес Страхування» увійшла до ТОП-5 з КАСКО в рейтингу Insurance TOP за підсумками 6 місяців 2021 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, увійшла до 5-ти найкращих страхових компаній на ринку КАСКО за версією жу...

Читати далі

03-09-2021

СК «Експрес Страхування» дарує 2 сертифікати по 3 тис. грн на купівлю договору КАСКО

СК «Експрес Страхування», яка входить до складу Корпорації УкрАВТО, цього вікенду розіграє* 2 сертифікати по 3 000 грн на отримання знижки** на о...

Читати далі

17-08-2021

СК "Експрес Страхування" вкотре підтвердила високий рівень роботи на ринку обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, вкотре отримала найвищі оцінки по кожному з трьох ключових показників рейтин...

Читати далі