Весняна пропозиція «8 березня для жінок - Автоцивілка для всіх» від СК «Експрес Страхування» та «Автоцентру на Борщагівці»

СК «Експрес Страхування» та Офіційний дилер Kia «Автоцентр на Борщагівці» проводять весняну пропозицію до дня 8 березня та пропонують гарантовано отримати вагомий бонус.

За умовами пропозиції, при купівлі або внесенні передоплати на автомобіль в офіційного дилера Kia «Автоцентр на Борщагівці» кожен клієнт може отримати у подарунок страховий поліс ОСЦПВ (автоцивілку) від СК «Експрес Страхування».

Пропозиція дійсна на весь модельний ряд автомобілів Kia.

Період проведення: з 02 березня по 08 березня 2020 р. включно.

Кількість автомобілів обмежена.

Детальні умови акції можна дізнатися на сайті СК «Експрес Страхування».

Довідка:
ТДВ «Експрес Страхування» засновано в 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку - Української Автомобільної Корпорації «УкрАВТО». На страховому ринку України, згідно з рейтингом «Insurance TOP», ТДВ «Експрес Страхування» посідає: 9 місце за обсягом страхових премій КАСКО; 17 місце за обсягом чистих страхових премій; 20 місце за обсягом страхових виплат. Сьогодні в компанії працюють близько 130 штатних співробітників, які обслуговують клієнтів у 59 точках продажу по всій Україні.

«Автоцентр на Борщагівці» - офіційний дилер автомобілів KIA в Київській області (юридична назва ТОВ «ПРОМАВТОТЕХСЕРВІС»), розташований за адресою вулиця Велика Кільцева, 2 та є одним з найкращих центрів типу 3 S (Sales, Service, Spares). Він об'єднує такі структурні підрозділи, як автосалон, станція технічного обслуговування, спеціалізований магазин оригінальних автозапчастин та аксесуарів бренду KIA.

Поділитися у соцмережах

12-08-2022

102,4 млн грн виплатили клієнтам в І півріччі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, в січні-червні 2022 року збільшила рівень виплат клієнтам до 57,2% проти 34% в січн...

Читати далі

29-07-2022

Дія договорів страхування КАСКО від «Експрес Страхування» не розповсюджується на росію та білорусь

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, нагадує про те, що з країн, на які розповсюджується покриття договорів страхування...

Читати далі

10-06-2022

СК «Експрес Страхування» зміцнила свої позиції серед найкращих компаній України з КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року зміцнила свої провідні позиції в рейтингу найкращих компані...

Читати далі