Повний страховий захист разом з СК «Експрес Страхування» та «Автомобільним центром Київ»

Акцію для клієнтів напередодні міжнародного жіночого дня проведуть офіційний дилер KIA «Автомобільний центр Київ» та СК «Експрес Страхування» (компанії входять до складу Корпорації «УкрАВТО»).

Згідно з умовами акції, кожен учасник, який з 26 лютого по 06 березня 2020 р. придбає в «Автомобільному Центрі Київ» авто марки KIA, має шанс виграти «Повний страховий захист» для цього автомобіля, а саме отримати у подарунок Страхування КАСКО та «автоцивілку» від СК «Експрес Страхування».

Переможця Акції організатори визначать 7 березня шляхом незалежного жеребкування на сайті Random.org.

«Весна – час оновлення та приємних подарунків, і ми сподіваємось, що наша акція допоможе клієнтам визначитися з вибором авто популярного бренду KIA, а одному з них пощастить також отримати приємний бонус до основного подарунка у вигляді повного страхового захисту для свого автомобіля» – говорить Директор ТДВ «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

Детальні умови акції можна дізнатися на сайті СК «Експрес Страхування».

Довідка:
ТДВ «Експрес Страхування» засновано в 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку - Української Автомобільної Корпорації «УкрАВТО». На страховому ринку України, згідно з рейтингом «Insurance TOP», ТДВ «Експрес Страхування» посідає: 9 місце за обсягом страхових премій КАСКО; 17 місце за обсягом чистих страхових премій; 20 місце за обсягом страхових виплат. Сьогодні в компанії працюють близько 130 штатних співробітників, які обслуговують клієнтів у 59 точках продажу по всій Україні.

«Автомобільний центр Київ», розташований за адресою проспект Степана Бандери, 22, є одним з найкращих та найбільших 3S-центрів української столиці, що здійснює повний цикл обслуговування автомобілістів від придбання автомобіля до ремонту та післяпродажного супроводження. Автосалон Kia розташований на другому поверсі «Автомобільного центру Київ» та займає площу 750 м2. В салоні представлено весь доступний в Україні модельний ряд бренду Kia. Фірмовий сервіс «Автомобільного центру Київ» обладнано за останніми стандартами Kia.

Поділитися у соцмережах

12-08-2022

102,4 млн грн виплатили клієнтам в І півріччі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, в січні-червні 2022 року збільшила рівень виплат клієнтам до 57,2% проти 34% в січн...

Читати далі

29-07-2022

Дія договорів страхування КАСКО від «Експрес Страхування» не розповсюджується на росію та білорусь

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, нагадує про те, що з країн, на які розповсюджується покриття договорів страхування...

Читати далі

10-06-2022

СК «Експрес Страхування» зміцнила свої позиції серед найкращих компаній України з КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року зміцнила свої провідні позиції в рейтингу найкращих компані...

Читати далі