У львівському Edem Golf Club відбулося закриття сезону за підтримки СК «Експрес Страхування»

У неділю, 13 жовтня, в парковому комплексі біля Львова Edem Golf Club відбулося свято з нагоди закриття гольф-сезону-2019.
Біля 100 гостей, які вчаться грати у гольф у єдиному у Західній Україні гольф-клубі, потренувались на driving range та зіграли між собою невеличкий турнір.
Переможець гольф-турніру Дмитро Попов отримав подарунковий сертифікат на 10 000 грн. від партнеру заходу СК «Експрес Страхування».
Але спортом програма свята не обмежувалась. Завдяки партнеру заходу , офіційному дилеру «Галичина-Авто» (Mercedes-Benz на Городоцькій) гості змогли протестувати 4 новинки Mercedes-Benz: GLE, E-Class, GLC та головну зірку цієї осені - новий GLS 2019.
До речі, тут же можна було дізнатись про спеціальні умови фінансування від Ощадбанк та ОТП Лізинг. Дякуємо партнерам за незабутні враження та атмосферу свята!

Поділитися у соцмережах

12-08-2022

102,4 млн грн виплатили клієнтам в І півріччі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, в січні-червні 2022 року збільшила рівень виплат клієнтам до 57,2% проти 34% в січн...

Читати далі

29-07-2022

Дія договорів страхування КАСКО від «Експрес Страхування» не розповсюджується на росію та білорусь

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, нагадує про те, що з країн, на які розповсюджується покриття договорів страхування...

Читати далі

10-06-2022

СК «Експрес Страхування» зміцнила свої позиції серед найкращих компаній України з КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року зміцнила свої провідні позиції в рейтингу найкращих компані...

Читати далі