Підвищені ліміти відповідальності та зміни у коефіцієнтах розрахунку “автоцивілки” вводяться з 21 вересня 2019 р.

Шановні клієнти, ТДВ “Експрес Страхування” повідомляє про те, що з 21 вересня 2019 року набуває чинності Розпорядження Нацкомфінпослуг № 538 від 09.04.2019 «Про внесення змін до деяких нормативно-правові акти з питань обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (ОСЦПВВНТЗ). Зокрема, передбачені такі зміни у «автоцивілці»:

 1. Страхові суми (ліміти виплат) за договорами ОСЦПВВНТЗ підвищуються на 30%:
  • за шкоду, заподіяну майну потерпілих – з 100 до 130 тис. грн.
  • за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю потерпілих – з 200 до 260 тис. грн.
  ТДВ “Експрес Страхування” звертає увагу клієнтів на те, що збільшені страхові суми не застосовуються при виплаті страхового відшкодування по договорах ОСЦПВВНТЗ, які були укладені до 21.09.2019 року.
 2. Встановлюються нові значення коригувальних коефіцієнтів для розрахунку розміру страхових премій за договорами ОСЦПВВНТЗ. Зокрема, підвищується коефіцієнт для транспортних засобів з іноземною реєстрацією (з 2-4 до 5-10).
  Змінюється розмір коефіцієнту бонус-малус: коефіцієнт може бути застосований Страховиком в залежності від наявності чи відсутності страхових випадків у клієнта в період дії попередніх договорів страхування. Як і раніше, страховики мають право, але не зобов'язані застосовувати систему бонус-малус.
 3. Розрахунок страхового платежу тепер буде проводитись виходячи з місця реєстрації власника автомобіля, зазначеного в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, а не реєстрації транспортного засобу.

Поділитися у соцмережах

12-08-2022

102,4 млн грн виплатили клієнтам в І півріччі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, в січні-червні 2022 року збільшила рівень виплат клієнтам до 57,2% проти 34% в січн...

Читати далі

29-07-2022

Дія договорів страхування КАСКО від «Експрес Страхування» не розповсюджується на росію та білорусь

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, нагадує про те, що з країн, на які розповсюджується покриття договорів страхування...

Читати далі

10-06-2022

СК «Експрес Страхування» зміцнила свої позиції серед найкращих компаній України з КАСКО

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року зміцнила свої провідні позиції в рейтингу найкращих компані...

Читати далі