Європейські дороги і українські водії: чому варто мати КАСКО

Багато хто вважає, що в Європі водії набагато дисциплінованіші, ніж в Україні. Загалом це правда: численні камери відеоспостереження і великі штрафи привчили європейців не порушувати правила дорожнього руху. Адже "задоволення" проїхати на червоне світло, перевищити швидкість або не пропустити пішохода на переході може коштувати кілька сотень євро.

Тим не менше, страхові випадки з авто в Європі трапляються, і це добре знають наші клієнти, які виїжджають за кордон. Проте, маючи поліс КАСКО від СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, ви можете бути впевненими, що в разі настання страхового випадку отримаєте компетентну підтримку з боку наших експертів і повне відшкодування на ремонт авто. Тож під час подорожей не тільки Україною, але й за її межами, наявність полісу КАСКО – це не примха, а необхідність.

Ось приклади кількох випадків, які можуть статися у будь-якій країні світу. Добре, що учасники цих пригод мали поліси КАСКО від нашої компанії.

«Загальмувати» об машину попереду. На пішохідному переході без світлофора перед нашою клієнткою різко зупинилося інше авто. Знайома ситуація? Авжеж! Клієнтка, як це часто трапляється у подібних випадках, просто не побачила пішохода і не встигла вчасно зреагувати. Сталося це у Польщі, але могло статися будь-де. Результат: зіткнення з машиною попереду, що призвело до пошкодження передньої частини KIA Sportage. Відновлення бамперу, номерного знаку з рамкою, усунення вм’ятин, подряпин і тріщин коштувало близько 120 тис. грн. На щастя, ці витрати покрило КАСКО.

Отримати удар «в зад». Ситуація майже дзеркальна. Наш клієнт зупинився перед перехрестям на червоний сигнал світлофора, а через декілька секунд відчув удар позаду. Мабуть водій, який їхав за ним, «замріявся» і не встиг уникнути зіткнення. До речі, трапилось це теж у Польщі. Наслідки: пошкоджений задній бампер і його накладка, зім’яті двері багажного відділення, деформовані пластикові накладки, понівечені задні парктроніки. Не рахуючи дрібних подряпин і тріщин. На повне відновлення постраждалого ні за що Toyota RAV4 знадобилося трохи більше 116 тис. грн. Добре, що автомобіль був застрахований.

Парковка з сюрпризом. Загадкова історія відбулася в Італії. Власниця Mercedes-Benz залишила свого «залізного друга» на парковці. А згодом знайшла його на тому ж місці, але зовсім в іншому стані. Подряпаний передній бампер, тріснута фара, погнуті праве крило та капот. Що саме і за яких обставин це трапилось, з’ясувати не вдалося. А ось заплатити майже 330 тис. грн за ремонт довелося. Благо, у клієнтки був поліс КАСКО.

Зрозуміло, що потрапити у ДТП чи стати жертвою вандалів можна у будь-якій країні світу. Але, якщо ти не вдома, а десь на чужині, розібратися з поліцією, оформити всі необхідні документи, знайти надійний сервісний центр, організувати швидкий і якісний ремонт автомобіля набагато складніше. Тому в таких випадках цінність професійної допомоги експертів своєї страхової компанії зростає. Не вирушайте у подорож за кордон без діючого полісу КАСКО з покриттям відповідних територій. З ним ви зможете почуватися спокійніше і точно знатимете, куди звертатися за допомогою в разі потреби.

Нагадаємо, що в січні-травні 2024 року ми виплатили нашим клієнтам майже 200 млн грн, в тому числі з КАСКО – 170,3 млн грн, що на 62% перевищує аналогічний показник минулого року.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 7 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП 10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

З квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками IV кварталу 2023 року Компанія здобула найвищу оцінку з ОСЦПВ («автоцивілки») за даними МТСБУ – «1», що означає, що показники діяльності Компанії знаходяться на високому рівні.

Поділитися у соцмережах

25-07-2024

Шляхами Європи з українським КАСКО

Наші клієнти продовжують подорожувати світом, а ми – надалі збагачувати свій багаторічний досвід врегулювання страхових подій за кордоном. Погодьтеся,...

Читати далі

22-07-2024

СК "Експрес Страхування" впроваджує нові можливості для клієнтів у програмах КАСКО

З 15 липня 2024 року СК "Експрес Страхування", що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, впровадила масштабні зміни до програм КАСКО, роблячи їх ще...

Читати далі

17-07-2024

Траси, перехрестя, парковки: де б не трапилось ДТП, допоможе КАСКО

Кожен автовласник знає, що дорожня пригода може трапитись будь-де: на швидкісній трасі, на тихій сільській дорозі або навіть на парковці біля вашого б...

Читати далі