Втричі більше нових клієнтів: СК «Експрес Страхування» знову стала лідером із залучення клієнтів з ОСЦПВ

Кількість клієнтів, які придбали поліс ОСЦПВ від СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, в січні-лютому 2024 року зросла втричі (+196,7%). Це найбільший показник на ринку страхування цивільно-правової відповідальності України за цей період.

Виплати Компанії потерпілим з ОСЦПВ зросли на 160,6% і склали майже 8 млн грн. Середня сума збитку, яку виплатила СК «Експрес Страхування» за цей період, на 21% перевищила аналогічний показник на ринку і склала 38,5 тис. грн.

Зі збільшенням кількості клієнтів та виплат Компанія збільшує і швидкість врегулювання страхових подій. За підсумками лютого 2024 року середня кількість днів від дати заяви до дати виплати в СК «Експрес Страхування» скоротилась до 31,8 днів проти 49,2 днів у лютому 2023 року.

Нагадуємо, що на строк врегулювання з ОСЦПВ загалом впливають 3 основні чинники:

  • визначення винуватця – не завжди водії можуть дійти згоди щодо цього питання самостійно і є потреба з’ясовувати обставини компетентними органами.
  • наявність документів – вчасне оформлення заяви про подію прискорить термін її врегулювання.
  • висновок незалежного експерта – на жаль через війну в Україні кількість незалежних експертів в регіонах України суттєво скоротилась, а до тих що залишились існує запис і це збільшує терміни врегулювання подій з ОСЦПВ.


Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками ІІІ кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Поділитися у соцмережах

12-04-2024

"У 2024 році ми продовжимо формувати моду на відповідального українського страховика", - Тетяна Щучьєва

Про нові тренди на страховому ринку під час війни, особливості страхування воєнних ризиків, тенденції на ринку КАСКО та унікальні підходи до органі...

Читати далі

09-04-2024

Сума залучених премій СК «Експрес Страхування» за 3 місяці 2024 року досягла майже 191 млн грн

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, в І кварталі 2024 року залучила 190,9 млн грн страхових премій. Це на 30% переви...

Читати далі

04-04-2024

СК «Експрес Страхування» підтвердила свою позицію в десятці найкращих страхових компаній України з КАСКО за підсумками 2023 року

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, підтвердила свою позицію в десятці найкращих страхових компаній України з КАСКО,...

Читати далі