Чи можна отримати відшкодування з КАСКО, якщо водій порушив правила дорожнього руху?

Це цікавить багатьох, адже причини порушення ПДР можуть бути самими непередбаченими, а обставини ДТП – самими несподіваними. Про те, які обставини можуть завадити отриманню відшкодування і як звузити перелік обмежень спеціально для Mind – коментар від Тетяни Щучьєвої – директора страхової компанії «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО.

Перш за все, слід зауважити, що договори страхування КАСКО за наповненням в різних страхових компаніях відрізняються. Але популярністю користуються ті, де страховик не обмежує клієнта в виплаті страхового відшкодування при наявній вині застрахованого в ДТП.

Але є один нюанс – це грубі порушення ПДР. Частина програм страхування КАСКО їх не покриває через те, що наслідки таких ДТП тяжкі, зазвичай є травмовані, а суми збитків перевищують середній рівень.

До таких порушень відносять зазвичай:

  • проїзд на заборонений сигнал світлофора або жест регулювальника;
  • виїзд на зустрічну смугу руху з перетином подвійної осьової лінії;
  • перетин дороги, на якій транспортні потоки розділені подвійною осьовою лінією;
  • порушення правил проїзду залізничних переїздів.

У кожної страхової свої правила та порядок дій у разі виявлення факту грубого порушення ПДР страхувальником, про що вона має чесно й прозоро розповісти ще на етапі підписання договору.

«СК «Експрес Страхування» пропонує різні розширені преміумпакети, які мають мінімальний перелік виключень для виплати страхового відшкодування. Це, наприклад, програми «Преміум», «Преміум+» та «VIP», – розповідає Тетяна Щучьєва.

Водночас хочемо застерегти: ні в якому разі не варто сприймати поліс КАСКО категорії «VIP» як можливість ігнорувати вимоги ПДР. Адже це неминуче тягне за собою відповідальність, аж до кримінальної, якщо наслідки ДТП тяжкі та є постраждалі люди.

Джерело Mind

Поділитися у соцмережах

07-12-2023

Автоцивілка від «Експрес Страхування»: збільшуємо виплати та скорочуємо термін отримання відшкодування

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, активно працює над забезпеченням високої якості сервісу в страхуванні відповідал...

Читати далі

05-12-2023

297,9 млн грн виплатила клієнтам СК «Експрес Страхування» за 11 місяців 2023 року

За 11 місяців 2023 року СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, виплатила своїм клієнтам 297,9 млн грн страхових виплат...

Читати далі

29-11-2023

На власному авто до Європи? Тільки під «парасолькою» КАСКО!

Експерти СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, мають неабиякий досвід у врегулюванні страхових подій за кордоном. Розп...

Читати далі