Нічний підпал: «детективний» страховий випадок в Німеччині

Продовжуємо розповідати про страхові випадки, що сталися з нашими клієнтами в європейських країнах. Повномасштабна війна, на жаль, триває, і багато українців все ще вимушені залишатися за кордоном. Але, незалежно від того, де сталася страхова подія, СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, завжди докладає усіх зусиль, щоб допомогти клієнту максимально оперативно вирішити проблеми з його автомобілем.

Так, нещодавно, у курортному німецькому місті Вісбаден, власниця MERCEDES-BENZ вийшла зранку на відкриту парковку і … замість свого красеня-автомобіля побачила лише купу обгорілого металобрухту, яка від нього залишилася. Клієнтка негайно зателефонувала в поліцію, де їй повідомили, що вночі на парковці сталася пожежа, внаслідок якої її авто повністю згоріло. Вогонь  зачепив і автомобілі, що стояли поруч. За результатами слідства було встановлено, що причиною пожежі став підпал, але знайти винуватця так і не вдалося. Здавалось би, безпечне курортне місто, цивілізована Німеччина, професіоналізм поліції якої мало хто стане ставити під сумнів… І ось такий прикрий випадок.

Наша компанія виплатила власниці постраждалого авто 3,52 млн грн. Добре, що її поліс КАСКО включав ризик «повне знищення автомобіля» і покривав територію Німеччини. 

Сподіваємось, що «біографія» наступного автомобіля нашої клієнтки буде менш драматичною, а їй самій більше ніколи не доведеться переживати подібний стрес!

А від себе можемо лише нагадати ще раз: не намагайтесь заощадити на страхуванні, особливо якщо збираєтесь подорожувати далеко – по Україні, або за її межами. Адже така «економія» може призвести до дуже неприємних наслідків: не тільки моральних, але й матеріальних.

Нагадаємо, що за 9 місяців 2023 року СК «Експрес Страхування» виплатила клієнтам 235,4 млн грн, в тому числі з КАСКО – 205,2 млн грн.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками ІІ кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Поділитися у соцмережах

07-12-2023

Автоцивілка від «Експрес Страхування»: збільшуємо виплати та скорочуємо термін отримання відшкодування

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, активно працює над забезпеченням високої якості сервісу в страхуванні відповідал...

Читати далі

05-12-2023

297,9 млн грн виплатила клієнтам СК «Експрес Страхування» за 11 місяців 2023 року

За 11 місяців 2023 року СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, виплатила своїм клієнтам 297,9 млн грн страхових виплат...

Читати далі

29-11-2023

На власному авто до Європи? Тільки під «парасолькою» КАСКО!

Експерти СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, мають неабиякий досвід у врегулюванні страхових подій за кордоном. Розп...

Читати далі