СК «Експрес Страхування» створила додаткову лінію підтримки для клієнтів

Війна в Україні йде на всіх фронтах. Жоден український бізнес наразі не застрахований від наслідків цієї війни. Саме тому, СК «Експрес Страхування», яке входить до складу Корпорації «УкрАВТО», створило додаткову лінію підтримки для своїх клієнтів.

«Для нас дуже важливо залишатися з Вами на зв’язку у будь-якій ситуації, особливо зараз, у період війни. Тому для Вашої зручності ми створили для Вас додаткову лінію підтримки, яка працюватиме паралельно з основною», - підкреслила директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

У понеділок ворог здійснив на IT-інфраструктуру Укртелекому потужну кібератаку, яка вивела з ладу роботу інтернету для понад 70% користувачів. Як зауважили в компанії, задля збереження мережевої інфраструктури та продовження надання сервісів ЗСУ, іншим військовим формуванням та користувачам критичної інфраструктури Укртелеком вимушений був тимчасово обмежити надання послуг для більшості приватних користувачів та бізнес-клієнтів.

Для мінімізації наслідків дій завойовників для клієнтів компанії СК «Експрес Страхування» оперативно створила додаткову лінію підтримки, яка працюватиме паралельно з основною – крім 0 800 502 300 тепер можна телефонувати й на номер 073 073 88 17.

Тепер клієнти Компанії можуть дзвонити на обидва номери й обирати найзручніший для себе контакт для отримання необхідної їм інформації. Номер додаткового телефону також є багатоканальним і працюватиме в тому ж режимі 24/7.

Бережіть себе та своїх близьких!

Все буде Україна!

Поділитися у соцмережах

17-05-2022

СК «Експрес Страхування» 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ з автоцивілки

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки за кожним із трьох ключових показникі...

Читати далі

05-05-2022

48 млн грн своїм клієнтам виплатила СК «Експрес Страхування» в I кварталі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, підбила підсумки своєї діяльності за I квартал 2022 року.

Основні пок...

Читати далі

20-04-2022

СК «Експрес Страхування» у 2021 році виплатила клієнтам більш ніж 252 млн грн

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року виплатила клієнтам 252,6 млн грн, що на 63,8% перевищує ана...

Читати далі