Наш обов’язок на період війни - продовжувати виконувати свої професійні зобов’язання

СК "Експрес Страхування", яка входить до складу Корпорації "УкрАВТО", продовжує виконувати свої зобов'язання.

«Незважаючи на мобілізацію чоловіків, активну волонтерську позицію наших співробітниць-жінок, з 24 лютого ми у режимі 24/7 виконуємо свої зобов'язання перед своїми клієнтами. Ми всі навчилися бути взаємозамінними на лініях підтримки, для забезпечення онлайн врегулювання, для супроводу операційної діяльності та проведення розрахунків, для сплати податків та інших обов'язкових платежів», - зауважила директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва. «З 24.02 кожен день став робочим, а ранок завжди починається з он-лайн привітання «Добрий ранок. Живі».

За цей період співробітники Компанії здійснили консультаційну та організаційну підтримку клієнтам, більшість звернень стосувались страхових подій (80%), розширення території покриття (15%) та надання консультацій стосовно можливості проведення відновлення автомобілів, по вже виплаченим страховим відшкодуванням на СТО(5%)

СК «Експрес Страхування» з 24 лютого спростила процедуру подання документів під час реєстрації страхових подій, а також надала відстрочку оплати чергових платежів за договорами страхування КАСКО на 1 місяць.

Весь колектив СК «Експрес Страхування» вірить у Перемогу України та до кінця виконуватиме свій професійний обов'язок.

Бережіть себе та своїх близьких!

Телефон лінії підтримки льСК «Експрес Страхування» 0 800 502 300.

Поділитися у соцмережах

17-05-2022

СК «Експрес Страхування» 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ з автоцивілки

СК "Експрес Страхування", що входить до складу Корпорації УкрАВТО, 3 роки поспіль здобуває найвищі оцінки за кожним із трьох ключових показникі...

Читати далі

05-05-2022

48 млн грн своїм клієнтам виплатила СК «Експрес Страхування» в I кварталі 2022 року

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, підбила підсумки своєї діяльності за I квартал 2022 року.

Основні пок...

Читати далі

20-04-2022

СК «Експрес Страхування» у 2021 році виплатила клієнтам більш ніж 252 млн грн

СК «Експрес Страхування», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, за підсумками 2021 року виплатила клієнтам 252,6 млн грн, що на 63,8% перевищує ана...

Читати далі